Doda pozuje z Figurą. "Co dwie seksbomby, to nie jedna". Internauci zgodni. "Królowe swoich pokoleń"

Doda dodała na Instagramie zdjęcie z Katarzyną Figurą. Spotkały się na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju", gdzie aktorka wciela się w jedną z głównych ról.

16 czerwca ruszyły zdjęcia do filmu "Dziewczyny z Dubaju". Jego producentką została Doda, a reżyserią zajęła się Maria Sadowska. Niedawno poznaliśmy aktorów, którzy pojawią się w produkcji. Wśród nich znaleźli się m.in. Katarzyna Figura, o czym poinformowaliśmy jako pierwsi, Jan Englert i Beata Ścibakówna oraz Anna Karczmarczyk. Piosenkarka nie ukrywa, że jest bardzo podekscytowana pracą nad filmem i na Instagramie chętnie pokazuje ujęcia z planu.

Zobacz też: Obsada aktorska filmu Dody wreszcie ujawniona. W "Dziewczynach z Dubaju" pojawią się same popularne nazwiska. "Wow, miazga"

Doda z Katarzyną Figurą

Doda ostatnio miała okazję spotkać się z Katarzyną Figurą. Wspólnym zdjęciem pochwaliła się na swoim profilu. Obie uśmiechają się radośnie i widać, że złapały świetny kontakt:

Co dwie seksbomby, to nie jedna - napisała piosenkarka w swoim stylu.
 

Internauci zgodzili się z jej opisem i podzielili się swoimi odczuciami:

Królowe swoich pokoleń.
Pięknie wyglądacie i te seksownie uśmiechy.
Ikony. Pani Katarzyna absolutnie wspaniała - piszą.

Produkcja została oparta na książce Piotra Krystka "Dziewczyny z Dubaju". Opowiada o tzw. "aferze dubajskiej" z 2015 roku. W filmie będziemy mogli zobaczyć historię dziewcząt, które zdecydowały się na bycie damami do towarzystwa dla arabskich szejków. Następnie przekonają się, że opływający świat w luksusu będzie miał również ciemne strony. Produkcja będzie robiona z pompą. Jak poinformowano na Instagramie:

Niespotykanego rozmachu i realizmu dodadzą zdjęcia, które będą kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach: w Cannes, Nicei, Courchevel i Dubaju.

Premiera "Dziewczyn z Dubaju" planowana jest na 21 stycznia 2021 roku.