Agata Duda i Kinga Duda w bli幡iaczych stylizacjach podczas wieczoru wyborczego w Pu速usku. Tak wspiera造 prezydenta

Andrzejowi Dudzie podczas wieczoru wyborczego w Pu速usku towarzyszy造 穎na i c鏎ka. Agata i Kinga mia造 na sobie identyczne kreacje.

Według sondażu exit poll, przeprowadzonego przez IPSOS dla TVN24, Andrzej Duda notuje nieznaczną przewagę (w granicach błędu statystycznego) nad Rafałem Trzaskowskim. 

Podczas wieczoru wyborczego w Pułtusku urzędującemu prezydentowi towarzyszyli nie tylko wierni wyborcy, ale przede wszystkim rodzina. Agata Duda i Kinga Duda były ubrane identycznie.

Agata Duda i Kinga Duda w bliźniaczych stylizacjach na wiecu Andrzeja Dudy

Duda podziękował żonie i córce.

Ogromnie jestem wdzięczny Agatce, Kindze i moim rodzicom za to, że mnie wspierają. Zechciałbym podziękować też sztabowi, dziękuję za wsparcie. Dziękuję za zaangażowanie. Dziękuję za wiarę w zwycięstwo. Dziękuję Jarosławowi Kaczyńskiemu, który od początku wierzył, że wygramy.

Uwag przykuwały stylizacje najważniejszych kobiet życia Dudy. Agata i Kinga postawiły na bliźniacze kreacje. Miały na sobie białe garnitury. Pierwsza Dama zdecydowała się na klasyczną dla siebie fryzurę, a córka prezydenta upięła w這sy.

ZOBACZ TEŻ: Zosia Ślotała ocenia styl Agaty Dudy. "Nie ma finezji ani polotu". Wspomniała też o Małgorzacie Trzaskowskiej [TYLKO U NAS]

Wi璚ej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.