Tomasz Sekielski na nowym zdjęciu. "Już -70 kilogramów na liczniku". Trudno go poznać!

Tomasz Sekielski nadal walczy o swoje zdrowie. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym prezentuje efekty zmiany stylu życia.

Tomasz Sekielski w sierpniu 2019 roku przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Dziennikarz ważył wówczas 185 kilogramów. Sekielski przyznał, że zajadał stres, a otyłość była zagrożeniem dla jego życia. Przeszedł na dietę, zmienił tryb życia. Efektami metamorfozy pochwalił się na Instagramie.  

Tomasz Sekielski traci wagę

Dziennikarz publikuje na Instagramie zdjęcia, na których widać utratę wagi. W najnowszym poście zapozował z Mariuszem Kurpińskim i pochwalił się efektami metamorfozy. Okazuje się, że reportażysta kręci nowy dokument "12 wyzwań Sekielskiego" we współpracy z kolegą. Autor i bohater materiału zmaga się ze swoimi słabościami i stawia sobie kolejne cele. Na Instagramie pojawił się już trailer dokumentu, a dziennikarz pochwalił się, ile już udało mu się zrzucić. 

Ten miły facet po prawej to Mariusz Kurpiński, który podjął się przygotowania mnie pod względem fizycznym do pokonania 12 wyznań Sekielskiego. Nie będzie łatwo, to wiedzieliśmy, ale nie zamierzamy się poddać. Już -70 kilogramów na liczniku - pochwalił się Tomasz Sekielski.
 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy. Popularni znajomi Sekielskiego kibicują mu w walce o zdrowie. 

Dajesz chudzinko! - napisała Hanna Lis.
Brawo Tomek! - dodał Borys Szyc.

Internauci byli pod wrażeniem wytrwałości autora dokumentu "Tylko nie mów nikomu". 

Brawo! Życzę dalszej wytrwałości! Wygląda pan coraz lepiej!
Trzymam kciuki i ogromnie podziwiam - przede wszystkim determinację, ale i rewelacyjne wyniki!
Fantastyczna praca! Gratulacje - pisali obserwatorzy.

Życzymy wytrwałości!

Zobacz wideo "Zabawa w chowanego" - film braci Sekielskich [ZWIASTUN]

ZOBACZ TEŻ: Żona Tomasza Sekielskiego wspomina, jak motywowała go do odchudzania. "To był ostatni dzwonek. Uświadamiałam mu, jak bardzo się boję"