Anna Nowak-Ibisz pokazała zawartość swojej torebki. Dosyć nietypowy zestaw. "Bęben maszyny losującej"

Anna Nowak-Ibisz podzieliła się z internautami dosyć nietypowym zdjęciem. Pokazała im bowiem zawartość swojej torebki. Tego się na pewno nie spodziewacie!

Anna Nowak-Ibisz korzysta z rozpoczęcia wakacji. Razem z 14-letnim Vincentem wybrała się na Mazury, a dokładnie nad Jezioro Pluszne. Syn i mama odpoczywają w najlepsze i korzystają z atrakcji, które zapewnia piękny teren. Ostatnio Pani Gadżet, siedząc na pomoście, pokazała internautom zawartość swojej torebki. Będziecie zaskoczeni!

Zobacz wideo Mimo że Anna i Krzysztof Ibisz są po rozwodzie to mają ze sobą bardzo dobry kontakt

Anna Nowak-Ibisz pokazała, co ma w torebce

Prezenterka telewizyjna postanowiła podzielić się z fanami bardzo wyjątkowym zdjęciem. Pokazała im, co znajduje się w jej wakacyjnej torebce. Kosmetyki? Notes? Nic bardziej mylnego!

Z czym Wam się kojarzy zawartość damskiej torebki? Pełno szminek? Puder? Lakier do paznokci? Jakiś notesik? (...) A u mnie jest trochę inaczej - zaczęła wyliczać intrygująco.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krzysztof Ibisz spędza czas z bliskimi. "Miły spacer z ex żoną, zawsze naszym aktualnym Synem"

 

W dalszej części opisu zdradziła, że nosi przy sobie między innymi... baterię płaską 2032 i nóż do ostryg!

Śrubokręt dziewczyny trzeba mieć, lampkę od roweru, bo na rower i do torebki idealna, zestaw kluczy rowerowych, bateria płaska 2032 i nóż do ostryg, który nie jest mi potrzebny do ostryg, ale do wszystkich innych prac, jak podważanie, dokręcanie, zdrapywanie, żeby ochronić pomalowane paznokcie, to już tak.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Krzysztof Ibisz chwali się ślubną obrączką i żartuje: Mówiłem, że nie zrobię tego po raz trzeci. Była żona zabrała głos

Obserwatorzy szczerze przyznali, że taki zestaw nieco ich zaskoczył.

Zależy od wieku naszych dzieci.
Bęben maszyny losującej.
Aniu, niezły masz warsztacik przy sobie - żartowali.

A Wy, co macie w swoich torebkach?