"Top Model". Ruszy造 nagrania do nowego sezonu. Wyciek這 zdj璚ie Joanny Krupy z planu

Rozpocz窸y si przygotowania do kolejnego sezonu telewizyjnego show "Top Model". Joanna Krupa przylecia豉 do Warszawy, by m鏂 uczestniczy w produkcji.

"Top Model" to znany w całej Polsce program typu reality show, w którym uczestnicy rywalizują o kontrakt z agencją modeli, firmą kosmetyczną lub jubilerską oraz o sesję zdjęciową. Dla wielu początkujących modeli jest to szansa na obycie się z branżą, zrobienie portfolio czy nawet możliwość zdobycia sławy. Udział w programie może otworzyć niejedne drzwi do kariery i przy okazji wiele nauczyć.

Zobacz wideo Jurorzy wrócili na plan "Top Model". Marcin Tyszka o wyglądzie Joanny Krupy: Jestem zaskoczony

Przy okazji każdego sezonu "Top Model" wyłaniani są najlepsi modele i modelki w kraju. Wymogi, jakie należy spełnić to odpowiedni wzrost i wiek. W przypadku dziewcząt przedział wiekowy to 18-27 lat, a mężczyźni mogą mieć od 18 do 30 lat. Minimalny wzrost dla kobiety to 170 cm, w kategorii męskiej minimum 180 cm wzrostu. Castingi odbywają się na oczach telewidzów, a o losie uczestników decydują głównie jurorzy. W jury zasiadają Marcin Tyszka, Dawid Woliński. Katarzyna Sokołowska i Joanna Krupa.

Joanna Krupa na planie "Top Model"

Niedawno pisaliśmy o tym, że Joanna Krupa wróciła do Warszawy, by uczestniczyć w przygotowaniach do produkcji, która w poprzednich latach odnotowywała świetne wyniki oglądalności. Zarówno fani, jak i członkowie ekipy z planu nie wyobrażają sobie programu bez przewodniczącej jury. Przypomnijmy, że Joanna Krupa urodziła niedawno córeczkę. Teraz możemy być już spokojni. Zdjęcie z instagramowej relacji stylisty Łukasza Urba雟kiego mówi samo za siebie. Nagrania do "Top Model" mimo pandemii ruszyły, a Joanna Krupa znów będzie gwiazd show. 

Łukasz Urbański, Joanna KrupaŁukasz Urbański, Joanna Krupa Łukasz Urbański - instagram

Jak widać, Krupa jest w pełni gotowa do działania. Choć dotychczasowe castingi prowadzone były online ze względu na wyjątkową sytuację na świecie, zdjęcia ruszają pełną parą. Przypomnijmy, że w najnowszym sezonie "Top Model" zmieni się prowadzący. Na miejsce Michała Piróga wejdzie Karolina Pisarek.

Nowa edycja programu pojawi się jesieni na antenie TVN. Czekamy z niecierpliwością!

Wi璚ej o: