Maffashion wzięła udział w głosowaniu, lecz to zaokrąglony brzuszek blogerki zwraca uwagę. Plotki o ciąży nie ucichną!

Julia Kuczyńska spełniła swój obywatelski obowiązek i wzięła udział w wyborach prezydenckich. Stylizacja blogerki wydaje się skrywać nieco powiększony brzuszek. Zobaczcie sami.

Maffashion należy do grona gwiazd, które często wykorzystują  popularność w słusznych sprawach. Blogerka wzięła udział m.in. w projekcie edukacyjnym Sexed.pl oraz wspierała osoby LGBT. Tym razem ukochana Sebastiana Fabijańskiego zaapelowała do fanów o wzięcie udziału w wyborach prezydenckich oraz udostępniła zdjęcie z lokalu wyborczego. Uwagę przykuwa jednak stylizacja blogerki. Czyżby Julia Kuczyńska próbowała coś ukryć?

Zobacz wideo

Polecamy: Maffashion i Sebastian Fabijański przyłapani na randce. Był gorący pocałunek i czułości. Mamy zdjęcia!

Maffashion pokazała zdjęcie z wyborów. Starała się ukryć brzuszek?

Julia Kuczyńska namawia swych obserwatorów, aby wzięli udział w wyborach prezydenckich. Sama zaś, dając dobry przykład, udostępniła zdjęcie z głosowania w lokalu wyborczym:

Sondaże wskazują, że frekwencja już jest rekordowa! Brawo! Pamiętajcie, że możliwość głosowania to nasz przywilej i obowiązek obywatelski. Wg mnie, jeśli ktoś może, a nie idzie głosować, nie ma też prawa później narzekać. Idźcie na wybory! Macie czas do godziny 21! - zaapelowała do fanów blogerka.
 

Uwagę zwraca jednak stylizacja blogerki. Od pewnego czasu spekuluje się bowiem, jakoby Maffashion była w ciąży. Sama Julia Kuczyńska do tej pory nie zdementowała tych doniesień. Plotki dodatkowo podsyca fakt, iż ukochana Sebastiana Fabijańskiego reklamuje kosmetyki dla mam. Dzisiejsze zdjęcie z lokalu wyborczego, na którym dojrzeć możemy zaokrąglony brzuszek, także nie uciszy tych domysłów. Niełatwo uwierzyć, że to tylko taki krój sukienki...

Zobacz także: Zapytaliśmy Maffashion o ciążowe plotki. "Mamy w Polsce baby boom!" [TYLKO U NAS]

Więcej o: