Maffashion do tej pory nie potwierdziła ciąży, ale reklamuje kosmetyki dla mam. "Można troszeczkę zadbać o swoje cielsko"

Maffashion wrzuciła na Instagram nietypową reklamę kosmetyków. Wśród produktów, którymi chwaliła się na Stories, były bowiem kosmetyki dla kobiet ciężarnych.

Jakiś czas temu w mediach huczało od plotek, że Maffashion spodziewa się pierwszego dziecka z Sebastianem Fabijańskim. Choć blogerka nigdy nie potwierdziła tych doniesień, to najnowsza reklama na jej Instagramie może budzić podejrzenia fanów.

Zobacz: Zapytaliśmy Maffashion o ciążowe plotki. "Mamy w Polsce baby boom!" [TYLKO U NAS]

Maffashion reklamuje kosmetyki dla ciężarnych

Blogerka wrzuciła na InstaStories wideo, chwaląc się paczką kosmetyków. Wśród produktów, które można było dojrzeć, nie brakowało maseczek do twarzy, żeli pod prysznic, a także... antycellulitowych kremów dla kobiet ciężarnych.

Lato w tym roku będzie totalnie inne, ale to nie znaczy, że nie można troszeczkę zadbać o swoje cielsko, ciałeczko, ciałunio - powiedziała Maffashion, przy okazji prezentując kosmetyki.

MaffashionMaffashion Instagram/maffashion_official/

Nie da się ukryć, że nagranie mogło dać fanom do myślenia. Po co miałaby używać produktów dla kobiet w ciąży, sama w niej nie będąc? Być może niedługo się przekonamy, jaka jest prawda.

Zobacz też: Maffashion komentuje plotki o swojej rzekomej ciąży. "Nikogo nie informuję o niczym, ale..." [TYLKO U NAS]

Związki Maffashion

Tymczasem przypomnijmy, że od kilku miesięcy Maffashion jest związana z Sebastianem Fabijańskim. Para zaczęła się spotykać krótko po rozstaniu blogerki z Czarkiem Jóźwikiem, do którego doszło podczas kolacji. Para zrelacjonowała wszystko na Instagramie, informując fanów o zakończeniu związku.

Przeczytaj: Maffashion była na opalaniu. Ciekawska fanka: Jak się jest w ciąży, to nie zaszkodzi? Odpowiedziała idealnie

Więcej o: