Kasia Tusk stanęła w obronie ojca. Zwycięzca "Big Brothera" zarzucił mu, że nie jest patriotą

Kasia Tusk opublikowała na Instagramie zdjęcie z Donaldem Tuskiem. W komentarzach szybko wybuchła burza. Córka musiała bronić polityka.

Kasia Tusk na swoim Instagrame chętnie publikuje piękne, inspirujące fotografie, na których chwali się wystrojem wnętrz swojego domu czy modnymi stylizacjami. Blogerka od czasu do czasu pokazuje też zdjęcia rodzinne. I tak z okazji Dnia Ojca zamieściła urocze, wakacyjne zdjęcie z Donaldem Tuskiem. Publikacja wywołała spore zamieszanie.

Zobacz wideo Kasia Tusk pokazała spodnie po obiedzie z córką: Gdy próbujesz zjeść z niemowlakiem na rękach...

ZOBACZ TEŻ: Kasia Tusk krytykuje wypowiedzi polityków: Kiedyś "Niemcy bez Żydów", dziś ktoś mówi "Polska wolna od LGBT"

Kasia Tusk broni ojca

Kasia Tusk z okazji Dnia Ojca nie tylko pokazała niepublikowaną dotąd fotografię z Donaldem Tuskiem z wakacji w Sardynii w 2016 roku, ale też w opisie pod zdjęciem zamieściła wiele ciepłych słów, skierowanych pod adresem ojca. Przy okazji nawiązała do najbliższych wyborów prezydenckich, które mają odbyć się 28 czerwca. 

Tatulku, jesteś najlepszy, ale musisz teraz dać szansę innym (zbieżność sensu z niedzielnym wydarzeniem przypadkowe. A może nie?) - napisała.

Wpis blogerki bardzo spodobał się jej obserwatorom. Niestety, nie wszystkim. O kąśliwą uwagę pokusił się wszak zwycięzca ostatniej edycji "Big Brothera" - Kamil Lemieszewski.

Może tatą jest świetnym, ale nie patriotą - napisał celebryta. 

Kasia Tusk na te słowa nie pozostała obojętna i szybko odparowała, broniąc ojca. 

To, że osiągnął wielki sukces na arenie międzynarodowej, nie umniejsza jego patriotyzmu. Może z czasem będzie miał Pan bardziej obiektywną opinię - odpisała. 

Komentarze na Instagramie Kasi TuskKomentarze na Instagramie Kasi Tusk Screen makelifeeasier_pl/Instagram

Lamiszewski odpowiedział na te słowa, ale blogerka nie dała się wciągnąć w dyskusję. Nie odpisywała już więc na jego kolejne komentarze. Celebryta za to dyskutował z fanami Kasi.