Kamil z "Big Brothera" odebrał nagrodę. Pochwalił się nowym samochodem. Internauci: Nie za małe to autko?

Kamil Lemieszewski, zwycięzca drugiej edycji "Big Brothera", właśnie odebrał nagrodę za wygrany program. Na pieniądze przyjdzie mu jeszcze poczekać, ale już teraz pochwalił się nowym samochodem.

Kamil Lemieszewski to aktor oraz zwycięzca drugiej edycji "Big Brothera". W programie dał się poznać jako ciekawa postać, a także znalazł miłość - Ewę. I chociaż nagrody nie mógł odebrać od razu, to wreszcie nadszedł ten radosny moment, gdy wraz z ukochaną może cieszyć się samochodem!

Kamil z "Big Brothera" odebrał swój samochód

Wygraną w programie była kwota 100 tysięcy złotych oraz samochód. Na nagrodę pieniężną przyjdzie mu jeszcze chwilę poczekać, bo, jak wyjawił magazynowi "Party", kwota 100 tysięcy złotych trafi na jego konto około 20 stycznia. Aktor jednak już teraz może cieszyć się nowym samochodem. O radosnej nowinie odbioru nowiutkiego fiata poinformował swoich fanów na Instagramie.

Fiacik wreszcie znalazł swojego właściciela. Wilk ze swoja watahą pojechali w siną dal, by nakarmić czerwonego brzdąca ku nowej przygodzie!
 

Kamil nie krył radości, która wiązała się z odbiorem samochodu. I trudno mu się dziwić, nowy fiat jest rzeczywiście bardzo uroczym autem. Lemieszewski zrelacjonował nawet pierwsze tankowanie swojego fiata - ten zaszczyt przypadł jego ukochanej!

Fani i obserwatorzy Kamila Lemieszewskiego jak zwykle nie zawiedli, raz jeszcze gratulując mu wygranej. Komentowali również kolor samochodu, którym aktor będzie jeździł ze swoją ukochaną, oraz wyrazili obawy, czy fiat nie jest dla niego za małym samochodem.

Ewcia jaka podekscytowana. Nie dziwię się! Autko piękne.
Czerwony kolor miłości.
Nie za małe to autko dla Ciebie?

Kamilowi z "Big Brothera" gratulujemy wygranej i życzymy szerokiej drogi!

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.