Krzysztof Ibisz wybrał się z mamą na spacer. Przy okazji pokazał, gdzie mieszkała w młodości. Piękne miejsce

Krzysztof Ibisz wrzucił na Instagram zdjęcie ze spaceru z mamą. Przy okazji pokazał fanom dom, w którym mieszkała w młodości.

Krzysztof Ibisz jest bardzo aktywny na Instagramie i w przeciwieństwie do wielu gwiazd nie ma problemu z pokazywaniem kulis życia prywatnego. Tym razem na profilu opublikował fotografię z mamą, Mirosławą. Wybrał się z nią na spacer po Warszawie, czym pochwalił się na Instagramie.

Przeczytaj: Krzysztof Ibisz pokazał, jak spędza czas z synem, ale wszyscy patrzą tylko na ich wygląd. "Synuś to klon taty"

Krzysztof Ibisz pozuje z mamą na Instagramie

Długi weekend był dla prezentera Polsatu bardzo rodzinny. Krzysztof Ibisz spędził czas z synem i byłą żoną, a także ukochaną mamą, co uwiecznił na Instagramie. Wybrał się z nią na warszawski Mariensztat, czyli wyjątkowo malowniczą część Śródmieścia, która może pochwalić się bogatą historią. Okazuje się, że własnie tam w młodości mieszkała mama prezentera.

Zobacz: Krzysztof Ibisz spędza czas z bliskimi. "Miły spacer z ex żoną, zawsze naszym aktualnym Synem"

Wspaniała niedziela i sentymentalny spacer po Mariensztacie. W tym domu na Bednarskiej 18 ( dwa okna po prawej) spędziła młodość moja Mama - napisał.
 

Przy okazji prezenter pokazał zdjęcie dawnego domu swojej mamy. Jej mieszkanie mieściło się w jednej z kamienic na parterze. Niektórzy komentujący post Krzysztofa Ibisza doskonale znają te okolice i nie kryją zachwytu nad nią.

Mariensztat przecudna dzielnica Warszawy i niepowtarzalna - napisał Leszek Stanek.

Trudno nie zgodzić się z artystą!

Polecamy też: Krzysztof Ibisz z byłą żoną i synem. Tak spędzają kwarantannę. Fani pod wrażeniem: Fajnie, że "po" można żyć w przyjaźni

Więcej o: