Matthew Perry kiedyś podbijał serca kobiet. Dziś widać, jak uzależnienia i depresja wpłynęły na jego wygląd

Matthew Perry od lat zmaga się z wahaniami wagi, uzależnianiami i depresją. Na jego kondycję fizyczną nie najlepiej wpływają także papierosy.

Matthew Perry dał się poznać widzom dzięki roli w serialu "Przyjaciele", gdzie występował u boku Jennifer Aniston, Courteney Cox czy Davida Schwimmera. Emisja serialu zakończyła się w 2004 roku. Serialowa Rachel zrobiła zawrotną karierę, zaś inni starali się działać w show-biznesie. Inaczej było w przypadku Perry'ego, który wcielał się w Chandlera Binga. Aktor miał sporo problemów w życiu prywatnym, a po latach wyjawił, że zmaga się z uzależnianiami. Gwiazdor został ostatnio sfotografowany na ulicach Malibu.

Matthew Perry sfotografowany na ulicach Malibu

Na ostatnich zdjęciach aktor nie prezentuje się najlepiej. Można zauważyć, że znów przybrał na wadze i mimo problemów zdrowotnych nie zrezygnował z palenia papierosów. Perry wygląda na przygaszonego i zmęczonego. Stara się zasłaniać tuszę ciemnymi ubraniami, lecz mimo wszystko można dostrzec, że przebywane w domu mu nie służy. Na zdjęciach z kwietnia był nieco szczuplejszy (te archiwalne zdjęcia znajdziecie w naszej galerii). 

Matthew Perry i jego problemy z nałogami

Metthew w połowie lat 90. zmagał się z uzależnieniami od leków, opioidów, amfetaminy i alkoholu. Wyznał, że po raz pierwszy sięgnął po tabletki w 1997 roku, po poważnym wypadku na skuterze śnieżnym. Gwiazdor "Przyjaciół" w jednym z wywiadów stwierdził, że nie pamięta większości scen na planie hitowej produkcji. Zdarzało mu się przyjść do pracy pod wpływem różnych substancji. Wypijał dziennie nawet prawie litr wódki i zażywał 40-50 tabletek przeciwbólowych.

Aktor wielokrotnie walczył z uzależnianiami, udając się na odwyki. Od kilku lat Perry coraz chętniej opowiada o swojej przeszłości i obecnym stanie zdrowia. W 2018 roku poinformował, że przeszedł operację perforacji żołądkowo-jelitowej. Spędził trzy miesiące w łóżku, co nie wpłynęło dobrze na jego kondycję. Zdjęcia paparazzi pokazują, że aktor zmaga się z wahaniami wagi. 

ZOBACZ: To już pewne! "Przyjaciele" wracają. Zdjęcie promujące odcinek specjalny rozgrzało Internet. "Nareszcie"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.