Izabela Janachowska ogląda z Christopherem bajkę. My patrzymy na siedzisko chłopca. To rzadko spotykany gadżet w salonach

Izabela Janachowska chętnie pokazuje małego Christophera. Jednak tym razem największe wrażenie robi to, w czym chłopczyk siedzi, oglądając z zainteresowaniem bajkę.

Izabela Janachowska nie ma oporów przed pokazywaniem w mediach społecznościowych swojego synka. O małym Christopherze wiemy już całkiem sporo, bo często gości na Instagramie swojej mamy. Tym razem organizatorka ślubów pokazała ulubioną bajkę malucha i... zaskoczyła siedziskiem.

Zobacz wideo Mały Christopher często gości na Instagramie mamy

Izabela Janachowska ma w salonie... huśtawkę!

Mały Christopher na krótkim nagraniu na Instagramie Izabeli Janachowskiej ogląda z zainteresowaniem "Świnkę Peppę". Kiedy jednak przyjrzycie się, w czym chłopiec siedzi, będziecie zdumieni. To huśtawka w salonie - sami przyznacie, że to cokolwiek nietypowy gadżet i siedzisko w takim miejscu.

Huśtawka wisi daleko od telewizora, dzięki czemu Christopher ma zapewniony komfort oglądania. No i chyba nie ma dziecka, które nie lubiłoby świnki Peppy - widać, że chłopiec jest jak zaczarowany w czasie transmisji. Co ważne, Chris ogląda bajkę w języku angielskim. Izabela Janachowska nagranie opatrzyła dopiskiem:

Rodzinny czas

Izabela Janachowska ma huśtawkę w salonieIzabela Janachowska ma huśtawkę w salonie Fot. Izabela Janachowska - Instagram

Izabela Janachowska i Christopher

Niedawno - dokładnie miesiąc temu - Izabela Janachowska razem z mężem zorganizowała małemu Christoperowi pierwszą imprezę urodzinową. Niestety, z powodu obostrzeń nie była tak huczne, jak byłaby w "normalnych" czasach. Chłopiec miał urodziny wyprawione pod znakiem Kubusia Puchatka - było dużo balonów i fantastyczny tort.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński zdecydowali, że syn otrzyma imię o zachodnim brzmieniu. Dzięki temu w przyszłości nie będzie miał problemu za granicą - z imieniem "Krzysztof" wiele osób niemówiących po polsku nie daje sobie zwyczajnie rady.

Więcej o: