Sara Boruc w oryginalnej stylizacji wywołała niemałą burzę. "I to ma być niby ładne? Bo drogie?"

Sara Boruc lubi nietuzinkowe stylizacje, co często spotyka się z krytyką internautów. Tym razem nie było inaczej.

Sara Boruc to niewątpliwie jedna z tych żon piłkarzy, która wzbudza bardzo skrajne emocje. Celebrytka ma słabość do drogich marek, czym lubi pochwalić się na Instagramie. Nierzadko jej nietuzinkowe stylizacje są szeroko komentowane przez internautów. Ci nie szczędzą celebrytce słów krytyki, zarzucając jej, że promuje jedynie drogie, niedostępne dla przeciętnych kobiet marki. Tak było i tym razem. 

ZOBACZ TEŻ: Sara Boruc skrytykowana za buty. Poszło o sandały. "Na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy jak znalazł". Zareagowała

Sara Boruc skrytykowana za stylizacje

Sara Boruc zamieściła z pozoru niewinne selfie, na którym prezentuje się z w nieco za dużym płaszczu Chanel, a także sandałach na platformie. Okazuje się, że taka stylizacja wystarczyła, aby internautki nie zostawiły na niech suchej nitki. 

 
Mam wrażenie, że pozytywne opinie są nie bardzo szczere. Jest Pani piękna i pasek też. Reszta nie bardzo. 
I to ma być niby ładne? Bo drogie? Bez przesady.
To jest jakiś koszmar. Pani nie ma lustra? To jak w tej bajce "Nowe szaty króla". Ktoś w końcu powie prawdę - piszą pod zdjęciem.
Zobacz wideo Sara Boruc wyproszona z restauracji z kilkumiesięcznym dzieckiem

Na ten ostatni z negatywnych komentarzy Sara Boruc zdecydowała się odpowiedzieć.

Dla Pani koszmar, dla mnie kosmos. Takie życie. Średnio mnie interesuje "prawda" innych. Ważne, że mi to siedzi. Pozdrawiam - odparła celebrytka. 

Czy stylizacja Sary Boruc również wzbudziła w was takie duże emocje jak co u poniektórych internautek?

ZOBACZ: Syn Artura i Sary Boruców skradł serca znanych celebrytek. "Chłopiec jak z reklamy". Przypomina któregoś z rodziców?

Więcej o: