Angelina Jolie postawiła ultimatum Bradowi Pittowi: Jennifer Aniston albo rodzina. Musiał wybrać

Brad Pitt po tygodniach walki z byłą żoną musiał w końcu wybrać. To nie spodobało się Jennifer Aniston.

Na początku 2020 roku powstały plotki o powrocie Jennifer Aniston do Brada Pitta. Para przez festiwale filmowe często się spotykała, nie szczędząc sobie uścisków i miłych słów. Ich zachowanie z pewnością podgrzało tylko plotki o ich relacji. Nic więc dziwnego, że amerykańskie media nie tylko rozpisywały się o wznowionej przyjaźni między byłymi małżonkami, ale wszyscy z zapartym tchem czekali, aż Jennifer i Brad oficjalnie do siebie wrócą. Niestety tutaj wkroczyła Angelina Jolie, która od pewnego czasu miesza w życiu Brada.

Brad Pitt wybrał Angelinę Jolie. Jennifer Aniston załamana

Dla Brada Pitta najważniejsze są dzieci. Gdy zaczęła się domowa izolacja, skupił się na tym, aby być blisko swoich pociech. Przypomnijmy, że z najstarszym synem Maddoxem nie odzywał się od wielu miesięcy. Choć Angelina na początku podchodziła do tego sceptycznie i skrupulatnie utrudniała mu kontakt, w końcu sama się przekonała do byłego małżonka. Jednak aktorce nie spodobała się relacja jej byłego męża z Jennifer Aniston. Jak podaje portal koimoi.com postawiła Bradowi ultimatum. Musiał wybrać pomiędzy Jennifer, a dziećmi.

Tak o to, Brad został z rodziną, a Jennifer mogła zapomnieć o byłym mężu. Nie było też to dla niej łatwe. Podobno jest załamana i pogrążona w głębokim smutku.

Warto dodać, że relacja tej trójki jest z pewnością jedną z najbardziej skomplikowanych w całym Hollywood. Gdy Brad Pitt ożenił się z Jennifer Aniston, to z pozoru tworzyli szczęśliwe małżeństwo. Co więcej, przyjaźnili się nawet z Angeliną Jolie, którą chętnie przychodziła do nich na przysłowiową herbatkę. Romans Brada Pitta i Angeliny rozpoczął się na planie filmu "Mr&Mrs Smith", gdzie zagrali parę tajnych agentów. Po emisji filmu małżeństwo Brada i Jennifer szybko się rozpadło, a aktor odszedł do Angeliny.

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości