Prowadząca "The Voice of Poland" jest mamą dwuletnich bliźniaków! Nikt nie wiedział nawet, że gwiazda urodziła

Była prowadząca polskiej edycji "The Voice of Poland" pochwaliła się zdjęciami swoich dwóch pociech. Gwiazda jest podwójną mamą już od ponad dwóch lat.

"The Voice of Poland" wypromowało w Polsce nie tylko tych, którzy przyszli do programu jako uczestnicy, ale i tych, którzy go prowadzili. W latach 2013-2014 u boku Tomasza Kammela show współprowadziła Marika. Piosenkarka usunęła się jednak w cień i nie było o niej w mediach zbyt głośno. W kwietniu 2018 roku pisano, że jest w ciąży, lecz później nikt nie ogłaszał, że gwiazda urodziła. Teraz ona sama pochwaliła się w sieci zdjęciami nie pociechy, a pociech! Tak, białostoczanka wychowuje bliźniaków!

Zobacz wideo Czy Natalia Nykiel zastąpi Margaret w "The Voice of Poland"?

Marika pokazała zdjęcia dzieci

Z okazji Dnia Matki na profilu artystki pojawiły się trzy bardzo ciekawe zdjęcia. Przedstawiają one dwóch chłopców, którzy bawią się w piaskownicy. Marika dała tym samym do zrozumienia, że w 2018 roku urodziła bliźniaków.

Dwa ważne powody, dlaczego tyle czasu minęło od ostatniej płyty do najnowszego singla. Ściskam i tule wszystkie mamy! - napisała.
 

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komplementów pod adresem wyraźnie szczęśliwej Mariki, choć fani wokalistki nie ukrywali zaskoczenia. Ucieszył ich jednak fakt, że ich idolka została podwójną mamą.

Gratulacje i wielki szacun za tą niesamowitą ciszę. Jak na moje oko na pewno pełną niesamowitych uczuć, przemyśleń i inspiracji. Chłopaki mają mamę z sercem pełnym miłości. Czekam z cierpliwością na muzyczne nowości.

Choć spóźnione, ślemy Marice szczere gratulacje! 

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak nie chce Justyny Steczkowskiej w "The Voice of Poland": Ja się staram wybierać w życiu relacje czyste

Więcej o: