#Hot16Challenge2. Krzysztof Krawczyk wreszcie odpowiedział na wyzwanie internautów. Zarapował o pielęgniarkach

"Dzwonię, by powiedzieć Wam, jak bardzo Was kocham". Tymi słowami Krzysztof Krawczyk pozdrowił polskie pielęgniarki w ramach #Hot16Challenge2.

Mogłoby się wydawać, że akcja #Hot16Challenge2 zaczęła dogasać i już każdy wziął w niej udział. Nic bardziej mylnego. Po wielu prośbach ze strony internatów Krzysztof Krawczyk nareszcie przyjął wyzwanie i nagrał własną "gorącą szesnastkę".

Krzysztof Krawczyk wziął udział w #Hot16Challenge2

We wtorkowe popołudnie 26 maja Krzysztof Krawczyk ogłosił na swoim profilu na Facebooku, że mimo wcześniejszym odmów wziął udział w popularnej akcji #Hot16Challenge2.

Jak serwery wytrzymają, tak mówi mój menedżer, choć ja nie do końca wiem o czym mówi - PREMIERA KRZYSZTOF KRAWCZYK #Hot16Challenge2. Andrzej, jak usłyszał, że trzeba wypuścić w świat nagranie, cudownie ozdrowiał i już jest w domu! - napisał król polskiej estrady w poście.

Krawczyk dodał też, że swoje nagranie dedykuje pielęgniarkom, które są jego "białymi aniołami". Dokładnie o godzinie 18:00 do internetu trafiła premierowa "szesnastka" artysty. Zgodnie z zapowiedziami pan Krzysztof zarapował o polskiej służbie zdrowia.

Tak się wstydzę, kiedy słyszę, kiedy widzę/ Jak nie szanują Was, jak na Was szczują/ Mówią haruj, mówią pracuj dla idei! - słyszymy w zwrotce.

W refrenie Krzysztof Krawczyk poszedł o krok dalej i wyznał miłość pielęgniarkom. Całe nagranie możecie zobaczycie TUTAJ.

 

#Hot16Challenge2 - o co chodzi?

Fani rapu z pewnością pamiętają #Hot16Challenge. Po kilku latach akcja wróciła do sieci. Biorący w niej udział raperzy (i nie tylko) przekazują przy okazji pieniądze na służbę zdrowia. Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że uczestnicy #Hot16Challenge2 nagrywają 16 wersów, a następnie nominują kolejne osoby.

Zobacz wideo Akcja #Hot16Challenge2 zatoczyła szerokie kręgi