Krzysztof Krawczyk komentuje okładkę "SE" z Nagrodą Nobla dla Olgi Tokarczuk. "Moje biodro na równi z historycznym wydarzeniem!"

Przyznanie Literackiej Nagrody Nobla Oldze Tokarczuk komentuje bardzo wiele gwiazd. Do ich grona dołączył Krzysztof Krawczyk, który pokusił się nawet o żarcik. Okazuje się, że na okładce "Super Expressu" został zrównany z noblistką.

Krzysztof Krawczyk na Facebooku skomentował fakt wygrania Nagrody Nobla przez Olgę Tokarczuk. Zdjęcie, które opublikował, to okładka "Super Expressu". Redakcja tabloidu uznała, że sukces polskiej pisarki najwyraźniej idzie w parze z operacją biodra muzyka, co go zaskoczyło.

Krzysztof Krawczyk o Noblu dla Olgi Tokarczuk

Na pierwszej stronie widzimy zdjęcie z wręczenia Nagrody Nobla, na którym jest Olga Tokarczuk i król Szwecji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że obok tak ważnego wydarzenia, czerwonym fontem napisano o nowym "superbiodrze" Krzysztofa Krawczyka.

Muzyk zareagował z uśmiechem, bo i cała sytuacja wygląda rzeczywiście dość absurdalnie:

Powiem szczerze: czuję się zawstydzony, że sprawa mojego biodra została postawiona na równi z historycznym wydarzeniem przyznania wspaniałej Oldze Tokarczuk Literackiego Nobla. Przestaję rozumieć ten świat... Składam tą drogą serdeczne gratulacje Pani Oldze Tokarczuk! Jestem z Pani i Pani dokonań dumny! - napisał w poście artysta.

Pod wpisem rośnie liczba komentarzy. W niektórych fani sugerują wręcz, że to Krzysztof Krawczyk powinien wręczać Nobla:

Brawo, Panie Krzysztofie!
Oboje zapiszecie się na kartach naszej historii!
Panie Krzysztofie, Pan jest królem, Pan powinien wręczać Noble! - komentują post fani.

Nam szczególnie spodobał się ten ostatni komentarz. :)

BO

Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądała Olga Tokarczyk na czerwonym dywanie. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.