Krzysztof Krawczyk komentuje okładkę "SE" z Nagrodą Nobla dla Olgi Tokarczuk. "Moje biodro na równi z historycznym wydarzeniem!"

Przyznanie Literackiej Nagrody Nobla Oldze Tokarczuk komentuje bardzo wiele gwiazd. Do ich grona dołączył Krzysztof Krawczyk, który pokusił się nawet o żarcik. Okazuje się, że na okładce "Super Expressu" został zrównany z noblistką.

Krzysztof Krawczyk na Facebooku skomentował fakt wygrania Nagrody Nobla przez Olgę Tokarczuk. Zdjęcie, które opublikował, to okładka "Super Expressu". Redakcja tabloidu uznała, że sukces polskiej pisarki najwyraźniej idzie w parze z operacją biodra muzyka, co go zaskoczyło.

Krzysztof Krawczyk o Noblu dla Olgi Tokarczuk

Na pierwszej stronie widzimy zdjęcie z wręczenia Nagrody Nobla, na którym jest Olga Tokarczuk i król Szwecji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że obok tak ważnego wydarzenia, czerwonym fontem napisano o nowym "superbiodrze" Krzysztofa Krawczyka.

Muzyk zareagował z uśmiechem, bo i cała sytuacja wygląda rzeczywiście dość absurdalnie:

Powiem szczerze: czuję się zawstydzony, że sprawa mojego biodra została postawiona na równi z historycznym wydarzeniem przyznania wspaniałej Oldze Tokarczuk Literackiego Nobla. Przestaję rozumieć ten świat... Składam tą drogą serdeczne gratulacje Pani Oldze Tokarczuk! Jestem z Pani i Pani dokonań dumny! - napisał w poście artysta.

Pod wpisem rośnie liczba komentarzy. W niektórych fani sugerują wręcz, że to Krzysztof Krawczyk powinien wręczać Nobla:

Brawo, Panie Krzysztofie!
Oboje zapiszecie się na kartach naszej historii!
Panie Krzysztofie, Pan jest królem, Pan powinien wręczać Noble! - komentują post fani.

Nam szczególnie spodobał się ten ostatni komentarz. :)

BO

Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądała Olga Tokarczyk na czerwonym dywanie. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (53)
Krzysztof Krawczyk komentuje okładkę "SE" z Nagrodą Nobla dla Olgi Tokarczuk. "Moje biodro na równi z historycznym wydarzeniem!"
Zaloguj się
 • Gość: savvy

  Oceniono 47 razy 39

  Miła, skromna wypowiedź.
  Już dawno odzwyczaiłem się od humoru i przyzwoitości wśród zalewu pisoskiego szlamu.

 • Gość: gość

  Oceniono 27 razy 25

  P. Krawczyk to jednak "stara szkoła" - potrafi się zachować, w dodatku przyzwoicie! ;-) Brawo.

 • ar.co

  Oceniono 25 razy 23

  SE? To ten "organ", który zaprosił na obchody jakiejś rocznicy Du*ę i Dodę z gołą du*ą? To i tak osiągnięcie, że w ogóle Nobla zauważyli...

 • tylkoturbobenzyna

  Oceniono 15 razy 13

  Klasyka SE :
  "Pan Jan, lat 45, pomylił się i nasrał do lodówki"

 • Gość: podpiszsię

  Oceniono 23 razy 11

  Superekspress próbuje udawać poważną gazetę, ale zna swój target. Okładka z jakąś dziwną babą odbierającą nagrodę dla tych okropnych wykształciuchów bandy półmózgich Karyn i zdemenciałych emerytów nie przyciągnie. Ale idol z młodości, który nie musiał czekać w kolejce na NFZ żeby dostać nowe biodro + artykuły o krwawej jatce przyciągną jak nic wierne grono czytelników

 • micki11

  Oceniono 10 razy 10

  "fakt wygrania Nagrody Nobla przez Olgę Tokarczuk". Nobel to nie totolotek, jego się nie wygrywa. Nobel zostaje przyznany dziennikarzy ubogie.

 • joankb

  Oceniono 13 razy 7

  A ja uważam, że SE ma rację. Otrzymanie pomocy z Narodowego Funduszu Zabijania jest równie prawdopodobne co otrzymanie Nobla.

 • Gość: wieh

  Oceniono 9 razy 5

  a to Krzysio-nawrócony katol zaskoczył mnie miło !

 • patriot.wr

  Oceniono 10 razy 4

  Gdzie jej tam do Pana Krzysztofa!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX