Ula Chincz pochwaliła się synem na Instagramie. "Strasznie schudłaś". Swoją odpowiedzią rozbawiła nas do łez

Ula Chincz rzadko pokazuje rodzinę w mediach społecznościowych. Tym razem zrobiła wyjątek, ale internauci i tak zwrócili uwagę na coś innego.

Urszula Chincz w mediach pracuje już od paru ładnych lat. Swoją karierę w telewizji rozpoczęła w redakcji "Pytania na śniadanie". W 2014 roku zmieniła jednak stację i dołączyła do grona reporterów "Dzień dobry TVN". Sporadycznie zdarzało jej się również współprowadzić śniadaniówkę u boku m.in. Doroty Wellman czy Marcina Prokopa. Poza pracą w telewizji Urszula Chincz udziela się również w internecie. Dziennikarka od kilku lat prowadzi popularnego bloga "Ula Pedantula".

Urszula Chincz pochwaliła się synem

Mimo tego, że Ula Chincz od dawna pracuje w TVN-ie, to nie udało jej się przebić do pierwszej ligi gwiazd stacji. Przełomem w jej karierze miało być współprowadzenie powracającego po latach "Big Brothera". Tak się jednak nie stało, ponieważ niemal w ostatniej chwili zastąpił ją Filip Chajzer.

Zobacz wideo Ohme komentuje "atak paniki" Filipa Chajzera w DDTVN

Dziennikarka może jednak pochwalić się sporym gronem fanów. Jej profil na Instagramie śledzi już grubo ponad 100 tysięcy osób. Chincz zazwyczaj wrzuca do sieci zdjęcia i filmiki związane z jej pracą, jednak od czasu do czasu robi wyjątki. Tak też było ostatnio. Z okazji zbliżającego się Dnia Matki blogerka pochwaliła się zabawnym zdjęciem, na którym bawi się ze swoim synem.

Dzieeeń dobry! Gotowi na Dzień Matki? Nawet jeśli nie każda osoba z tu obecnych jest Mamą (ściskam panów i młodzież), to każdy z nas jest dzieckiem i co roku pod koniec maja szykował jakąś - mniejszą lub większą - niespodziankę! - czytamy w opisie.
 

Pod zdjęciem Urszuli Chincz z synem zaroiło się od miłych komentarzy. Jedna z internautek zwróciła uwagę na nieco odmienioną figurę dziennikarki.

Strasznie schudłaś na tej kwarantannie - napisała.

Chincz nie pozostawiła tej uwagi bez odpowiedzi.

Dobrze, że biust został :) - odpisała.

Dystans i poczucie humoru - to lubimy u gwiazd!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.