Alicja Bachleda-Curuś w ciąży? Fani już tak przypuszczali, a jej słowa nie uciszą plotek. Wyznała, co myśli o tym jej synek

Alicja Bachleda-Curuś przyznała, że marzy o dużej rodzinie, a posiadanie rodzeństwa to piękna sprawa. Czy jej syn Henryk już niedługo się go doczeka?

Alicja Bachleda-Curuś od lat pilnie strzeże swojej prywatności oddzielając ją od życia zawodowego. Kilka tygodni temu zaskoczyła więc, gdy w jednym z wywiadów potwierdziła, że jest zaręczona. Wraz z wejściem w kolejny etap związku z nowym partnerem, fani zaczęli spekulować, że rodzina aktorki powiększy się. Gwiazda wyłączyła w związku z tym nawet opcję komentowania jej postów. Teraz podsyca plotki w rozmowie na blogu Anny Lewandowskiej.

Zobacz wideo Julia Wieniawa pokazała twarz córki Weroniki Rosati na Instagramie. Teraz obie komentują

Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży?

Aktorka wyznała, że nie czuje presji, by zajść w kolejną ciążę. Jej jedenastoletni syn na nią nie naciska, aczkolwiek Alicja zdaje sobie sprawę, że posiadanie rodzeństwa to piękna sprawa.

Henio się nie domaga, a ja nie czuję tego, co kobiety czasem czują po pierwszym dziecku, że brakuje im okresu niemowlęcia i chcą znowu mieć malutkie dzieciątko. A z drugiej strony jestem otwarta na tę myśl, bo posiadanie dużej rodziny jest wspaniałe, posiadanie rodzeństwa jest wspaniałe - mówiła w rozmowie z Baby by Ann.

Bachleda-Curuś nie ukrywa, że od zawsze chciała mieć dużą rodzinę.

Fajnie mieć swój klan, żeby przekazać dalej wartości, których się nauczyliśmy, żeby to wszystko miało kontynuację. Więc…kto wie? Być może? - dodaje.

Cóż, czekamy więc na radosną nowinę. Kto wie, może kiedy wszystko się już wydarzy, Alicja sama pokaże zdjęcie ciążowego brzucha? W końcu to bardzo modne wśród aktorek. Ostatnio w taki sposób swój błogosławiony stan potwierdziła chociażby Barbara Kurdej-Szatan, która jest w piątym miesiącu ciąży.

ZOBACZ TEŻ: Pierworodny syn Colina Farrella zmaga się z rzadkim schorzeniem genetycznym. Cierpi na syndrom "uśmiechniętej kukiełki"