Alicja Bachleda-Curuś jest wymagającą matką. ''Henio mówi, że jestem najbardziej surową mamą spośród mam jego kolegów''

Alicja Bachleda-Curuś w wywiadzie na blogu Anny Lewandowskiej opowiedziała o rodzicielstwie. Mimo że Henry wychowuje się w Stanach Zjednoczonych, to aktorka wpoiła mu polskie wartości.

Dzieci gwiazd wzbudzają olbrzymie zainteresowanie mediów. Wiele osób ciekawi, jak znani i lubiani wychowują swoje pociechy. Nie inaczej jest w przypadku syna Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella. Niedawno aktorka udzieliła szczerego wywiadu na blogu Anny Lewandowskiej, Baby by Ann. W rozmowie z Katarzyną Burzyńską opowiedziała o blaskach i cieniach macierzyństwa. 

Zobacz wideo Słynne dzieci znanych aktorów

Jaką mamą jest Alicja Bachleda-Curuś?

Alicja jest szczęśliwą i spełnioną mamą, chociaż nie ukrywa, że macierzyństwo postawiło przed nią wiele wyzwań. Henry Tadeusz jest pierwszym dzieckiem aktorki, więc początkowo czuła się niepewnie. Okazuje się, że zupełnie niepotrzebnie, bo sprawdza się w tej roli świetnie. Gwiazda w wywiadzie zdradziła, jaką jest mamą. Okazuje się, że jest o wiele bardziej surowa niż mamy rówieśników Henry'ego.

Henio mówi, że jestem najbardziej surową mamą spośród mam jego kolegów, ale to tylko dlatego, że wpoiłam mu takie nasze, polskie wartości i zasady: szacunku dla starszych i kultury osobistej. On jest bardzo spokojny, ma dobry kontakt z rówieśnikami, ale również z dorosłymi, podczas gdy wiele dzieci w jego wieku, szczególnie w Stanach, często nas nie zauważa – nie odpowiada na pytania, lekceważy. Ja wychowałam się w zupełnie innym duchu, więc też chciałam, żeby Henio znał nasze wartości. Uważałam, że będzie mu łatwiej, lepiej w życiu, jeżeli będzie miał dużo pokory i szacunku w sobie. I tak go wychowuję.

Alicja wychowuje syna w duchu polskich wartości. Wyznała, że jest wymagającą i surową mamą, ale robi to wyłącznie dla jego dobra. Chociaż zdaje sobie sprawę, że teraz Henry Tadeusz nie jest z tego zadowolony, to ma nadzieję, że sposób, w jaki go wychowuje, zaowocuje w przyszłości. Liczy, że syn będzie jej wdzięczny za to, jak go wychowała.

Cały wywiad z Alicją możecie przeczytać TUTAJ.

 

Związek Alicji Bachledy-Curus i Colina Farella

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell poznali się na planie filmu ''Ondine''. Od razu między nimi zaiskrzyło, a relacja filmowa znalazła swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Ich romans przerodził się w związek, a owocem ich miłości jest syn. Niedługo po narodzinach Henry'ego para poinformowała o rozstaniu. Chociaż na co dzień Henry mieszka z mamą, to regularnie widuje się z Colinem, który ma z nim świetny kontakt.

KK