Brad Pitt planuje przyjęcie urodzinowe dla swojej córki. Szykuje liczne niespodzianki. "Będzie w siódmym niebie"

Brad Pitt postanowił wyprawić przyjęcie urodzinowe dla Shiloh, która w maju kończy 14 lat. Na solenizantkę i jej rodzeństwo czeka wiele atrakcji. Wiemy, gdzie odbędzie się ta wyjątkowa impreza.

O tym, jak bardzo kochającym ojcem jest Brad Pitt, mieliśmy okazję przekonać się już wielokrotnie. Wystarczy wspomnieć o jego emocjonalnej przemowie podczas odebrania Oscara, w której aktor podziękował swoim pociechom i wyznał, że to właśnie one nadają sens jego życiu. Teraz gwiazdor da kolejny dowód tego, jak zależy mu na szczęściu dzieci. Pitt przygotowuje bowiem przyjęcie urodzinowe dla swojej ukochanej córki, Shiloh.

Zobacz wideo Historia miłości Brangeliny

Brad Pitt planuje urodziny Shiloh

Shiloh Jolie-Pitt 27 maja skończy 14 lat. Z tej okazji Brad Pitt szykuje dla niej niezapomniane przyjęcie urodzinowe. Jak donosi źródło "Us Weekly", Aktor chce, aby solenizantka wraz z rodzeństwem odwiedziła go w domu.

Shiloh będzie oczywiście celebrować swoje urodziny u Angeliny, ale jej tata także pragnie wyprawić przyjęcie dla wszystkich swoich dzieci u siebie. Brad będzie w siódmym niebie, kiedy pociechy odwiedzą go w domu. Planuje zorganizować dla nich wszelkiego rodzaju rozrywki, takie jak gry na świeżym powietrzu oraz inne niespodzianki - donosi informator.

Źródło z otoczenia aktora dodało także, że rodzice Pitta, Bill oraz Jane, już wysłali prezenty dla swojej wnuczki, natomiast rodzeństwo upiecze dla czternastolatki urodzinowy tort.

Poprzednie urodziny córki gwiazdora także były wyjątkowe. Shiloh bawiła się na przyjęciu w escape roomie. Na nastolatkę czekały różnego rodzaju smakołyki, a czas umilały jej występy magików.

Przypomnijmy, że Brad Pitt jest ojcem szóstki dzieci ze związku z Angeliną Jolie: Shiloh, Maddoxa, Paxa, Zahary oraz bliźniąt Knoxa oraz Vivienne. Para, która rozwiodła się w roku, wciąż walczy o opiekę nad pociechami. Ostatnio zaś jeden z tabloidów poinformował, że aktor ma jeszcze jedną, dorosłą już córkę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.