Brad Pitt w końcu z Oscarem! W emocjonalnej przemowie zwrócił się do swoich dzieci. "Nadają sens wszystkiemu, co robię"

Brad Pitt, odbierając nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego, podziękował swoim dzieciom. W emocjonalnej przemowie aktor był bliski łez.

Oscary 2020 za nami i poznaliśmy już wszystkich tegorocznych zwycięzców. Najlepszym aktorem pierwszoplanowym został oczywiście Joaquin Phoenix za rewelacyjną rolę Jokera, najlepszym reżyserem Bong Joon Ho, natomiast jego "Parasite" zostało uznane najlepszym filmem. Akademia postanowiła nagrodzić również Brada Pitta za drugoplanową rolę w filmie Quentina Tarantino, a jego emocjonalna przemowa zaskoczyła zgromadzonych na gali.

Historia miłości Brangeliny. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Brad Pitt dedykuje Oscara dzieciom

Statuetka w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy powędrowała w ręce Brada Pitta za rolę w filmie "Dawno temu... w Hollywood", w którym Pitt wcielił się w rolę Cliffa Bootha.

Nikt się chyba nie spodziewał, że przemowa aktora podczas odbierania statuetki będzie aż tak emocjonalna. Brad Pitt zadedykował Oscara swoim dzieciom.

To dla moich dzieci, które nadają sens wszystkiemu, co robię, uwielbiam was.

W swojej przemowie Brad Pitt podziękował pociechom za to, że nadają sens jego życiu. Przed wypowiedzeniem tych słów aktor wyglądał na bardzo wzruszonego i wydawało się, że jest bliski łez. Przypomnijmy tylko, że aktor jest ojcem Maddoxa, Paxa, Zahary, Shiloh oraz bliźniąt Knox i Vivienne ze związku ze swoją byłą żoną, Angeliną Jolie.

 

W swojej przemowie Brad Pitt podziękował także reżyserowi "Dawno temu... w Hollywood", Quentinowi Tarantino, oraz Leonardowi DiCaprio, który w filmie grał główna rolę Ricka Daltona.

Tak naprawdę to zasługa Quentina - jesteś wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Przemysł filmowy bez ciebie byłby o wiele nudniejszy - powiedział Brad Pitt.

Spodziewaliście się, że przemowa okaże się dla Brada Pitta taka emocjonalna?

JP