Anna Lewandowska urodziła drugą córeczkę. Jak rodzice nazwali siostrę Klary? Według imiennika będzie "bystrą dziewczynką"

Na tę wiadomość czekali chyba wszyscy fani Roberta Lewandowskiego i jego żony. Anna Lewandowska urodziła drugą córeczkę. Jak popularni rodzice nazwali swoją pociechę? Jej imię mówi wiele. Siostra Klary będzie "bystrą dziewczynką".

Anna Lewandowska urodziła. Choć od jakiegoś czasu spekulowano, że w rodzinie sportowców pojawi chłopczyk, a Robert Lewandowski doczeka się swojego piłkarskiego następcy, okazało się, że trenerka fitness wydała na świat córeczkę. Dziewczynka ma na imię Laura, czym pochwalił się dumny ojciec w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Anna Lewandowska nie opuszczała treningów nawet w zaawansowanej ciąży!

Anna Lewandowska urodziła córkę Laurę

Dzisiaj, 6 maja, na świat przyszła druga córeczka Anny i Roberta Lewandowskich. Popularni rodzice nadali jej piękne imię pochodzenia łacińskiego - Laura. Według jego znaczeń siostra Klary będzie "bystrą dziewczynką", której ciekawość świata mocno może dać się we znaki najbliższym. Laura to osoba zadająca wiele pytań i oczekująca mądrych odpowiedzi. Samo słowo "laur" w tłumaczeniu z języka łacińskiego oznacza roślinę, a dokładniej wawrzyn. Druga córka sportowców powinna w przyszłości wykazywać się niebywałym darem do rozwiązywania wszelkich problemów, a jej zróżnicowana osobowość sprawi, że zyska sympatię zarówno ludzi tryskających energią, jak i zwolenników spokojnego stylu życia. 

Trzeba przyznać, że Anna i Robert idealnie dobrali imię drugiej córeczki, które nawet pod względem brzmienia świetnie dopasowali do imienia starszej z sióstr Lewandowskich. Klara skończyła ostatnio trzy latka i już może pochwalić się dużą popularnością, co zapisane jest natomiast w znaczeniu jej imienia. Tak nazwane dziewczynki mają być sławne, wyraziste i podobno niosą światu jasność.

Ani i Laurze życzymy dużo zdrowia! 

Więcej o:
Komentarze (2)
Anna Lewandowska urodziła drugą córeczkę. Jak rodzice nazwali siostrę Klary? Według imiennika będzie "bystrą dziewczynką"
Zaloguj się
 • amanda16

  Oceniono 1 raz 1

  No Laura juz pomijam co tam znaczy to ładne imię, w przeciwieństwie do Klary

 • cerrie35

  Oceniono 2 razy 0

  No po prostu dziecko ideał :-P Co za idiota kieruje się przy wyborze imienia dla dziecka jakimś imiennikiem. Chodzi mi o to, że imię to jest tylko imię, jak wybór imienia może decydować o tym jakim dzieckiem będzie człowiek, a potem jaki charakter będzie miało w dorosłości. To jest tylko imię, zlepek kilku liter do którego się przywiązujemy. A to jacy będziemy decyduje nasz charakter i sposób wychowania, oraz to w jakim środowisku wyrastamy i jakimi ludźmi się otaczamy.
  A jest imiennik najgorszych imion, których rodzice powinni wystrzegać się jak ognia, bo np. dziecko z takim czy innym imieniem będzie od najmłodszych lat rozrabiaką i osiedlowym Sebiksem, albo Karyną? :-P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX