Anna Lewandowska urodzi chłopca? Trenerka dała powód, by tak przypuszczać. Analogicznie postąpiła w przypadku Klary

Anna Lewandowska już wkrótce urodzi drugie dziecko, a wszyscy zastanawiają się, jakiej będzie płci. Jedno ze zdjęć trenerki rzuca na tę kwestię nieco więcej światła.

Anna i Robert Lewandowscy odliczają dni do porodu. Wkrótce przyjdzie na świat ich druga pociecha. Przypomnijmy, że sportowcy są już rodzicami trzyletniej Klary, która 4 maja obchodziła urodziny. Czy tym razem małżonkowie doczekają się syna? Pewien szczegół w dziecięcym daje nam pewne sugestie.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska urodzi chłopca?

Anna Lewandowska i jej mąż nie zdradzają, jakiej płci będzie ich drugie dziecko. Trenerka udostępniła jednak na swoim Instagramie zdjęcie prezentujące przyszły pokój pociechy. Na fotografii łatwo dostrzeżemy łóżeczko dla niemowlaka. Oczywiście nie powinniśmy kierować się stereotypowym myśleniem i zakładać, że brązowy kolor sugeruje płeć męską, aczkolwiek to właśnie ten model producent rekomenduje dla chłopców. Dla dziewczynek to samo łóżeczko dedykowane jest w białej wersji. Kluczowy zaś jest fakt, że właśnie taką Lewandowscy wybrali dla Klary.

Idąc tym tropem, możemy przypuszczać, że Anna Lewandowska urodzi syna. A może trenerka chce świadomie zmylić swoich obserwatorów, by w dniu porodu zaskoczyć fanów informacją o drugiej córce? Instagramowi komentatorzy w większości obstają jednak przy tym, że kolejna pociecha pary sportowców będzie płci męskiej:

Czyżby Klara będzie mieć braciszka? Ja stawiam na chłopca. Dużo zdrowia życzę dla Was.
Ginekolog w/w Pani zdradził, że będzie chłopiec (w niemieckich mediach czytałam, że przeciek był).
Rozumiem, że to łóżeczko dla przyszłego bobiczka, czy to będzie chłopiec? Tego Wam życzę.

Niezależnie od tego, czy trenerka urodzi chłopca, czy dziewczynkę, życzymy przyszłej mamie i jej dziecku dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania!

Więcej o: