Księżniczka Charlotte jest sobowtórem innego członka rodziny królewskiej. Spójrzcie na ich zdjęcia. Jak dwie krople wody

Księżniczka Charlotte świętowała piąte urodziny. Niektórzy sądzą, że przypomina Elżbietę II, ale nie tylko. Zgadniecie, o kim mowa?

Księżniczka Charlotte świętowała niedawno piąte urodziny. Z tej okazji poddani zastanawiali się, do kogo jest najbardziej podobna. Pisaliśmy o tym, że obserwatorzy rozważali, czy bardziej przypomina mamę - księżną Kate, czy tatę - księcia Williama. Okazuje się, że internauci szczegółowo przeanalizowali drzewo genealogiczne rodziny królewskiej, bo zauważyli coś jeszcze.

Zobacz wideo Księżniczka Charlotte idzie do szkoły

Internauci porównują zdjęcia księżniczki Charlotte z jej przodkami 

Księżniczka Charlotte, mimo młodego wieku, wzbudza wielkie zainteresowanie internautów. Z okazji piątych urodzin dziewczynki rodzice opublikowali jej nowe zdjęcia na oficjalnym profilu. To już tradycja, że w dniu urodzin Pałac publikuje zdjęcie solenizantów. Nie mogło być inaczej w przypadku córki książęcej pary Cambridge.

Księżniczka dorasta, a fani zauważyli, że jest łudząco podobna do swojej prababki, królowej Elżbiety II. Jednak to nie wszystko. Okazuje się, że ma również kolejnego klona. Wystarczyło przyjrzeć się zdjęciom pozostałych członków rodziny. Na koncie fanów brytyjskiej monarchii pojawiła się porównawcza fotografia księżniczki Charlotte z jej piątych urodzin zestawiona ze zdjęciem młodej córki księżniczki Małgorzaty, Lady Sarah Chatto (z domu Armstrong-Jones).

Jako dziecko Lady Sarah była często stylizowana w taki sam sposób, jak Charlotte. Ponadto nietrudno zauważyć, że obie księżniczki mają bardzo podobne rysy twarzy. To nie pierwszy raz, gdy pięciolatka jest porównywana do innych. Już jakiś czas temu zauważono, że przypomina również siostrzenicę księżnej Diany, Lady Kitty Spencer. 

Więcej o:
Komentarze (19)
Księżniczka Charlotte jest sobowtórem innego członka rodziny królewskiej. Spójrzcie na ich zdjęcia. Jak dwie krople wody
Zaloguj się
 • kupogon

  Oceniono 7 razy 7

  Wśród potomków królowej Wiktorii to nic nadzwyczajnego - car Mikołaj II i król Jerzy V.

 • minkat

  Oceniono 12 razy 4

  Sara Chatto jest podobna do swojej matki, ktora byla podobna do swojej siostry. Charlotte wyglada jak prababcia, a to nic nowego.

 • fleshless

  Oceniono 7 razy 3

  #niezesrajtasiem

 • ela-007

  Oceniono 7 razy 3

  Ma sobowtóra, a nie sobowtórkę?

 • mistermadmat

  Oceniono 1 raz 1

  jest sobowtórem innego członka czy tego samego członka ...co jak co ale jakiś członek ją wykonał ....

 • krystin9

  Oceniono 2 razy 0

  Sugerujecie, że ojcem małej Charlotte jest Anthony Armstrong????????????????????????
  Bo Sarah to wykapany tata.
  A może brat Sarah? Też ma problemy małżeńskie jak Kate.
  Chyba że tradycyjnie już oceniacie podobieństwo po fryzurze lub kolorze włosów.

 • leszekandrzejlatos

  Oceniono 20 razy -6

  Chooj z nimi sami nic nie osiągneli. Zyja na nasz koszt!!! Powinno się zdelegalizować "królow" czyli wyzyskiwaczy w UK!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX