Internauci porównali nowe zdjęcie księżniczki Charlotte ze zdjęciami jej rodziców z młodości. Już wiadomo, do kogo jest podobna

2 maja księżniczka Charlotte świętowała piąte urodziny. Z tej okazji w sieci pojawiło się jej nowe zdjęcie. Internauci nie mają wątpliwości, do kogo bardziej podobna jest córka księżnej Kate i księcia Williama.

Dzieci członków rodziny królewskiej często wzbudzają jeszcze większe zainteresowanie niż sami rodzice. Tak jest chociażby w przypadku księżniczki Charlotte, która w sobotę skończyła pięć lat. Zgodnie z tradycją w sieci pojawiła się nowa fotografia prawnuczki królowej. Internauci są nią zachwyceni i są jednogłośni. Do kogo podobna jest pięciolatka? Do księżnej Kate czy księcia Williama?

Zobacz wideo Księżniczka Charlotte idzie do szkoły

Do kogo podobna jest księżniczka Charlotte?

Wierni fani rodziny królewskiej postanowili zbadać, do kogo bardziej podobna jest księżniczka Charlotte. Wyszukali w sieci zdjęcia jej rodziców, gdy ci skończyli pięć lat i zestawili z tym, które ostatnio zrobiono dziewczynce. Pojawiło się ono na instagramowym fanpage'u książęcej pary Cambridge. Cóż, gołym okiem widać, że prawnuczka królowej to cały tata.

 
Moim zdaniem ma oczy Williama. Bardzo go przypomina.
Charlotte jest piękna tak jak jej tata i babcia Diana.
Uwielbiam Charlotte, jest prześlicznym dzieckiem. Wygląda identycznie jak William w młodości.
Myślę, że wygląda jak William, ale ma nieco ciemniejsze włosy. Nie zmienia to faktu, że cała trójka dzieci Kate i Williama jest cudowna i urocza.
Śledzę rodzinę królewską od dawna i macie racje, Charlotte to czysty tata - piszą internauci.

Chętnie poznamy Waszą opinię. 

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama

Książęca para Cambridge jest uwielbiana przez Brytyjczyków. Inaczej nie mogło być więc w przypadku ich dzieci. Kate i William wychowują obecnie sześcioletniego George'a, pięcioletnią Charlotte i dwuletniego Louisa. W zeszłym tygodniu swoje urodziny obchodził najmłodszy z ich potomków. W sieci pojawiło się więc jego nowe zdjęcie. Do kompletu brakuje jeszcze portretu starszego z chłopców. Doczekamy się go prawdopodobnie 22 lipca, ponieważ wtedy George skończy siedem lat.