Paulina Krupińska porównała swojego męża do hollywoodzkiego aktora. "Zawsze wiedziałam, że kogoś mi przypomina". Ma rację!

Paulina Krupińska porównała swojego męża, Sebastiana Karpiela-Bułeckę, do bardzo znanego aktora. Wy również widzicie to podobieństwo?

Jeszcze jakiś czas temu Paulina Krupińska stroniła od publikowania w internecie prywatnych kadrów ze swojego życia. Teraz należy do grona gwiazd, które nie mają z tym problemu. Coraz częściej na jej profilu pojawiają się fotografie dzieci, a także jej męża Sebastiana Karpiela-Bułecki. Ostatnio podzieliła się z obserwatorami pewnym spostrzeżeniem. Trafnym?

Zobacz wideo A tak wygląda Paulina bez makjażu:

Sebastian Karpiel-Bułecka przypomina znanego aktora

Była Miss Polonia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie męża. Obok niego wstawiła zdjęcie hollywoodzkiego aktora, Seana Penna. Według niej obaj panowie są do siebie bardzo podobni. I wiecie co? Musimy przyznać jej rację!

Zawsze wiedziałam, że kogoś mi przypomina - podpisała sklejkę zdjęć.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ: Wraz z nadejściem wiosny gwiazdy wyszły na tarasy. Fotele u Mrozowskiej są piękne, ale to widok z działki Krupińskiej zapiera dech w piersiach

 

A co sądzą o tym porównaniu sądzą fani Krupińskiej?

Bingo!
Aaaa, jak dwie krople wody!
No wypisz, wymaluj. Cały on!
Faktycznie, ale podobieństwo. Podobno każdy z nas ma swojego sobowtóra.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Naturalna Paulina Krupińska i opalony Karpiel-Bułecka. Fani komplementują: Pani jest tak piękna, że bez makijażu jeszcze lepiej

Pod postem pojawiło się również wiele komentarzy znanych przyjaciół.

Wiadomka - skomentowała Natalia Siwiec.
Ha! - napisała krótko Maffashion.
Na maksaaaa! - dodała Barbara Kurdej-Szatan.

Wy również się zgadzacie? W komentarzach pojawiły się również opinie, że muzyk przypomina Patricka Dempseya. Może macie jeszcze jakieś inne pomysły?