Paweł Deląg skończył 50 lat. Okrągłe urodziny świętował przy oryginalnym "torcie" z chleba i tanim szampanie

Paweł Deląg obchodził swoje 50. urodziny. Z tej okazji pochwalił się zabawnym zdjęciem i bardzo wyjątkowym tortem.

Choć trudno w to uwierzyć, Paweł Deląg skończył 50 lat. Co prawda aktor już od dawna pojawia się w rosyjskich produkcjach, nad Wisłą wciąż cieszy się opinią "amanta polskiego kina". Obecnie widzowie mogą śledzić jego losy w programie "Ameryka Express", gdzie ściga się między innymi ze swoją byłą dziewczyną, Patrycją Markowską. Występuje też w "M jak miłość" oraz w "Przyjaciółkach".

Zobacz wideo Patrycja Markowska o udziale w

Paweł Deląg skończył 50 lat

Wiele osób boi się swoich 50. urodzin. Paweł Deląg postanowił podejść do "piątki z przodu" z dystansem. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się okolicznościowe zdjęcie, na którym widzimy, jak siedzi przy dość oryginalnym "torcie". Składa się on z trzech suchych kromek chleba. Nie zabrakło jednak iście urodzinowego akcentu w postaci świeczki.

Od dziś w torcie urodzinowym będzie tylko jedna jedyna świeczka - czytamy w opisie fotki.
 

Nie wiemy, czy Deląg planował huczną imprezę z okazji okrągłych urodzin. Nawet jeśli, to musi ją odłożyć ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia sanitarne. Zgodnie z nimi nie można jeszcze brać udziału w zgromadzeniach. Mimo wszystko, butelka w tle wskazuje na to, że aktor był w szampańskim nastroju. Nastrój z pewnością poprawiły mu też liczne życzenia od jego fanów.

Dużo zdrowia i spełnienia marzeń.
Wszystkiego najlepszego.
Sto lat! - czytamy w komentarzach.

Pod zdjęciem nie brakuje życzeń napisanych w języku rosyjskim. Jak widać, Deląg zdążył dorobić się rzeszy fanów także na Wschodzie. Również dołączamy się do urodzinowych życzeń.