"Ameryka Express". Markowska pije brudzia z Kolumbijczykiem, a później "oszukuje" Pisarek. "Ale jesteśmy świnie"

"Ameryka Express". Uczestnicy dotarli do Kolumbii. Niektóre zadania sprawiły im problemy. Podczas noclegu nieźle szalała za to Patrycja Markowska.

8. odcinek "Ameryka Express" dostarczył widzom kolejnych emocji. W programie pozostało sześć par. Z Gwatemalii dwunastka uczestników przetransportowana została do stolicy Kolumbii, Bogoty. Program rozpoczął się od wyścigu do Parku Santander. Kto poradził sobie najlepiej, kto powalczył o amulet i która para zdobyła immunitet? Przeczytajcie. 

Zobacz wideo

"Ameryka Express" - co działo się w 8. odcinku?

Wyścig był bardzo emocjonujący. Kolumbijczycy byli zaskoczeni obecnością tak wielu kamer, ale największe zainteresowanie wzbudzał Marcin "Różal" Różalski. Wytatuowany kickboxer sam to zauważył:

Tragedia no. Ludzie uciekają przed nami, głównie przede mną. Ogólnie to mam to w d***e. No co, że się mnie boją.

'Ameryka Express''Ameryka Express' screen 'Ameryka Express'

Pierwsze zadanie par polegało natomiast na usmażeniu trzech paczek churrosów i sprzedaniu ich przechodniom tak, by zarobić odpowiednią sumę pieniędzy. W trakcie tej konkurencji uczestnicy otrzymali wiadomość z kolejnym zadaniem. Musieli rozmienić monetę o wartości 1000 pesos na jak najwięcej monet wybitych w tym samym roku, co ich 1000 pesos. Najlepiej poradzili sobie Małgorzata Heretyk z Ernestem Musiałem, Karolina Pisarek z przyjaciółką oraz bracia Collins. To właśnie ta szóstka zawalczyła o amulet. Trafił on w ręce drugiej z par.

'Ameryka Express''Ameryka Express' screen 'Ameryka Express'

Dalsza część wyścigu do Chiquinouiru została wstrzymana. Uczestnicy musieli znaleźć sobie miejsce na nocleg, by wcześnie rano wstać i kontynuować rywalizację. Najwięcej szczęścia miała para Patrycji Markowskiej i Pawła Deląga. Wszyscy zostali zaproszeni do ładnego mieszkania jednego z Kolumbijczyków. Spali na wygodnych, świeżo pościelonych łóżkach. Polska artystka złapała na tyle dobry kontakt z właścicielem lokum, że poszła z nim w balety i wypili razem brudzia.

'Ameryka Express''Ameryka Express' screen 'Ameryka Express'

Ostateczna walka o amulet była bardzo ekscytująca. Markowska i jej przyjaciółka Żaneta w zabawny sposób oszukały modelkę i jej kompankę, dając nadzieję, że pomogą im dotrzeć razem z nimi na metę. 

Ale jesteśmy świnie! Przecież to będzie w telewizji! Ale dziewczyny sobie radzą, prą do przodu. To zemsta za ich wszystkie wygrane odcinki.

Nawet ta chamska zagrywka nie pomogła. Karolina i Marta jako pierwsze dotarły na metę w Socorro i to one otrzymały immunitet. Oznacza to, że w następnym, eliminacyjnym odcinku, nie odpadną. 

Więcej o:
Komentarze (13)
"Ameryka Express". Markowska pije brudzia z Kolumbijczykiem, a później "oszukuje" Pisarek. "Ale jesteśmy świnie"
Zaloguj się
 • bogdan19741974

  Oceniono 6 razy 4

  jak jest sie tak straszna swinia to ludzie uciekaja,choc swinia nie ma tak szpetnego ryja

 • bobdywro

  Oceniono 4 razy 2

  TVN - równia pochyła

 • ohmylord

  Oceniono 4 razy 2

  Różal tragedia: Ludzie przed nim uciekali pomimo tylu kamer.

 • cmochall

  Oceniono 1 raz 1

  Ludzie umieraja z powodu pandemi a One/Oni bawia sie jak gdyby nic sie nie dzialo i to zapewne z glupoty a moze to wirus robi w mozgu spustoszenie. Tego dowiemy sie w nast. odcinku.

 • czesiekkk

  Oceniono 1 raz 1

  Syci i zamożni Europejczycy, z programowo najlepszej stacji TV, której nie podobają się Koreańczycy, bo niemęsko wyglądają, a w kanonie piękna jest przecież 60 latek sypiający z 25 latką, na safari w biednym kraju.

 • justas32

  Oceniono 3 razy 1

  Dlaczego ludzie oglądają coś takiego ?

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 3 razy 1

  S Y F TOTAL
  ⛔🚾⛔🚾⛔🚾

 • xsawer

  Oceniono 1 raz 1

  Telewizja Vivat Nienormalni.

 • leoleo

  Oceniono 1 raz 1

  tvn traktowałem jako ostatnią niepiździelską tv ale nie da się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX