"Ameryka Express". Markowska pije brudzia z Kolumbijczykiem, a później "oszukuje" Pisarek. "Ale jesteśmy świnie"

"Ameryka Express". Uczestnicy dotarli do Kolumbii. Niektóre zadania sprawiły im problemy. Podczas noclegu nieźle szalała za to Patrycja Markowska.

8. odcinek "Ameryka Express" dostarczył widzom kolejnych emocji. W programie pozostało sześć par. Z Gwatemalii dwunastka uczestników przetransportowana została do stolicy Kolumbii, Bogoty. Program rozpoczął się od wyścigu do Parku Santander. Kto poradził sobie najlepiej, kto powalczył o amulet i która para zdobyła immunitet? Przeczytajcie. 

Zobacz wideo

"Ameryka Express" - co działo się w 8. odcinku?

Wyścig był bardzo emocjonujący. Kolumbijczycy byli zaskoczeni obecnością tak wielu kamer, ale największe zainteresowanie wzbudzał Marcin "Różal" Różalski. Wytatuowany kickboxer sam to zauważył:

Tragedia no. Ludzie uciekają przed nami, głównie przede mną. Ogólnie to mam to w d***e. No co, że się mnie boją.

'Ameryka Express''Ameryka Express' screen 'Ameryka Express'

Pierwsze zadanie par polegało natomiast na usmażeniu trzech paczek churrosów i sprzedaniu ich przechodniom tak, by zarobić odpowiednią sumę pieniędzy. W trakcie tej konkurencji uczestnicy otrzymali wiadomość z kolejnym zadaniem. Musieli rozmienić monetę o wartości 1000 pesos na jak najwięcej monet wybitych w tym samym roku, co ich 1000 pesos. Najlepiej poradzili sobie Małgorzata Heretyk z Ernestem Musiałem, Karolina Pisarek z przyjaciółką oraz bracia Collins. To właśnie ta szóstka zawalczyła o amulet. Trafił on w ręce drugiej z par.

'Ameryka Express''Ameryka Express' screen 'Ameryka Express'

Dalsza część wyścigu do Chiquinouiru została wstrzymana. Uczestnicy musieli znaleźć sobie miejsce na nocleg, by wcześnie rano wstać i kontynuować rywalizację. Najwięcej szczęścia miała para Patrycji Markowskiej i Pawła Deląga. Wszyscy zostali zaproszeni do ładnego mieszkania jednego z Kolumbijczyków. Spali na wygodnych, świeżo pościelonych łóżkach. Polska artystka złapała na tyle dobry kontakt z właścicielem lokum, że poszła z nim w balety i wypili razem brudzia.

'Ameryka Express''Ameryka Express' screen 'Ameryka Express'

Ostateczna walka o amulet była bardzo ekscytująca. Markowska i jej przyjaciółka Żaneta w zabawny sposób oszukały modelkę i jej kompankę, dając nadzieję, że pomogą im dotrzeć razem z nimi na metę. 

Ale jesteśmy świnie! Przecież to będzie w telewizji! Ale dziewczyny sobie radzą, prą do przodu. To zemsta za ich wszystkie wygrane odcinki.

Nawet ta chamska zagrywka nie pomogła. Karolina i Marta jako pierwsze dotarły na metę w Socorro i to one otrzymały immunitet. Oznacza to, że w następnym, eliminacyjnym odcinku, nie odpadną. 

Więcej o: