Ewa Mrozowska z "Gogglebox" pokazała figurę cztery miesiące po porodzie. "Niektórzy uznają, że się przechwalam"

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" pochwaliła się świetną sylwetką zaledwie cztery miesiące po porodzie. Trudno uwierzyć, że celebrytka była w ogóle w ciąży!

Ewa Mrozowska zyskała popularność dzięki programowi "Gogglebox", a w połowie grudnia ubiegłego roku została mamą Leona. Celebrytka zdążyła już opowiedzieć swoim instagramowym obserwatorom o trudach ciąży oraz o tym, ile przytyła podczas tych dziewięciu miesięcy. Teraz młoda mama zdecydowała się pokazać efekty ćwiczeń i pokazała sylwetkę na kilka miesięcy po rozwiązaniu.

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno urodziły. Zobaczcie!

Ewa Mrozowska zaprezentowała figurę po porodzie

Ewa Mrozowska postanowiła pochwalić się sylwetką, którą udało jej się wypracować zaledwie cztery miesiące po porodzie.

Hej hop. Niektórzy uznają, że wrzucając taki post się przechwalam. A ja po prostu jestem bardzo z siebie dumna i dumna z mojego ciała, które stworzyło nowe życie. Trzeba dać sobie czas, każda kobieta dochodzi w innym czasie do siebie! To oczywiste! Minęły już cztery miesiące od porodu, zrzuciłam tyle, ile chciałam, od 1,5 miesiąca ćwiczę 2x w tygodniu żeby ujędrnić ciałko, skóra jest jeszcze miękka, może jakieś zabiegi, ale na razie wszystko zamknięte.

Celebrytka zauważyła, że na szybki powrót do idealnej figury pracowała jeszcze przed ciążą.

Cieszę się, że lata ćwiczeń pozwoliły mi na szybszy powrót. Na pewno geny też zrobiły swoje! Natomiast geny to nie wszystko po 35. - dodała.
 

Obserwatorki Ewy Mrozowskiej opowiedziały, jak w ich przypadku wyglądało wracanie do formy sprzed ciąży.

Ja nie muszę ćwiczyć. Geny zrobiły swoje i wszystko jest tak, jak przed ciążą.
Zazdroszczę figury. Ja jestem 15. miesiąc po porodzie i nie mogę schudnąć tyle, ile bym chciała.
Dokładnie mam tak samo. Cztery miesiące po porodzie ćwiczę dwa, trzy razy w tygodniu, kiedy mam tylko czas, aby ujędrnić ciało.

Gratulujemy szybkiego powrotu do formy! Jesteście pod wrażeniem?

Więcej o: