Ewa Mrozowska z "Gogglebox" opowiada na Instagramie o macierzyństwie. "Ciąży łatwej nie miałam". Zdradziła też, ile przytyła w tym czasie

Ewa Mrozowska zrobiła na swoim Instagramie "Q&A" i tym samym odpowiedziała fanom na pytania dotyczące jej ciąży.

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" niedawno po raz pierwszy została mamą. Jej fani często dopytywali ją w komentarzach o to, ile przytyła w ciąży i jak nią zniosła. Ewa sprostała oczekiwaniom fanów i odpowiedziała na nurtujące ich pytania. 

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" opowiada o ciąży

Z instagramowej relacji Ewy dowiedzieliśmy się, że w ciąży przytyła 14 kg i zostało jej do zrzucenia jedynie 6, aby wrócić do swojej starej wagi. Ewa dodaje, że początki ciąży i poród nie należały do najłatwiejszych. 

Ciąży łatwej nie miałam. Początki określiłabym jako trzy miesiące ciągłego kaca! Coś pomiędzy depresją z ogromnym bólem fizycznym i mdłościami 24h. Później było trochę lepiej! Końcówka ciężka. Poród to było wybawienie od mdłości, aczkolwiek nie było łatwo - zdradza Mrozowska. 

Dowiedzieliśmy się również, że jej poród trwał aż 11 godzin. Co więcej, jej mąż nie pokazuje się z nią publicznie, ponieważ chce pozostać anonimowy. Odpowiedzi Ewy na pytania fanów znajdziecie w naszej galerii. 

Sylwia Bomba z "Gogglebox" o swojej metamorfozie:

RG

Więcej o:
Komentarze (11)
Ewa Mrozowska z "Gogglebox" opowiada na Instagramie o macierzyństwie. "Ciąży łatwej nie miałam". Zdradziła też, ile przytyła w tym czasie
Zaloguj się
 • Gość: 56

  Oceniono 6 razy 4

  Powodzenia pani Ewo ważne że synek zdrowy

 • Gość: Anna

  Oceniono 10 razy 2

  No zadna ciaza to nie bajka, bo to szereg zmian w organizmie kobiety, a durnoty powtarzaja zr to nie xhoroba, to niech sami sprobuja :) odrazu zaczna inaczej spiewac.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  Kiedyś kobiety ciężko pracowały i nikt nie zastanawiał się a na wsi kobiety w polu pracowały i dostały bóle porodowe nikt nie szukał szpitali tylko rodziły w polu

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy -1

  No teraz nastały takie czasy że ciąża to choroba każda kobieta jak tylko zajdzie w ciążę od razu idzie na l4

 • Gość: Anna

  Oceniono 3 razy -1

  No raczej w ciazy sie nie chudnie... Heh....dziwne byloby jakby bedac w ciqzy schudla, nie?!?

 • Gość: Anna

  Oceniono 4 razy -4

  Mdlosci tak dlugie to obciazona watroba ktora nie wyrabia na skutek hormonow....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX