Ewa Mrozowska z "Gogglebox" opowiada na Instagramie o macierzyństwie. "Ciąży łatwej nie miałam". Zdradziła też, ile przytyła w tym czasie

Ewa Mrozowska zrobiła na swoim Instagramie "Q&A" i tym samym odpowiedziała fanom na pytania dotyczące jej ciąży.

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" niedawno po raz pierwszy została mamą. Jej fani często dopytywali ją w komentarzach o to, ile przytyła w ciąży i jak nią zniosła. Ewa sprostała oczekiwaniom fanów i odpowiedziała na nurtujące ich pytania. 

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" opowiada o ciąży

Z instagramowej relacji Ewy dowiedzieliśmy się, że w ciąży przytyła 14 kg i zostało jej do zrzucenia jedynie 6, aby wrócić do swojej starej wagi. Ewa dodaje, że początki ciąży i poród nie należały do najłatwiejszych. 

Ciąży łatwej nie miałam. Początki określiłabym jako trzy miesiące ciągłego kaca! Coś pomiędzy depresją z ogromnym bólem fizycznym i mdłościami 24h. Później było trochę lepiej! Końcówka ciężka. Poród to było wybawienie od mdłości, aczkolwiek nie było łatwo - zdradza Mrozowska. 

Dowiedzieliśmy się również, że jej poród trwał aż 11 godzin. Co więcej, jej mąż nie pokazuje się z nią publicznie, ponieważ chce pozostać anonimowy. Odpowiedzi Ewy na pytania fanów znajdziecie w naszej galerii. 

Sylwia Bomba z "Gogglebox" o swojej metamorfozie:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: