Maja Hyży opowiada o ciąży i prezentuje taniec brzucha. "Jak najbardziej możecie się śmiać"

Maja Hyży niedawno podzieliła się z fanami informacją o trzeciej ciąży. Teraz piosenkarka zdradziła, jak się czuje w błogosławionym stanie, oraz zaprezentowała "taniec brzucha".
Zobacz wideo Maja Hyży i jej taniec brzucha

Ostatnio Maja Hyży podzieliła się z fanami dobrą nowiną - jest w trzeciej ciąży! Od ogłoszenia tej radosnej wiadomości piosenkarka zdążyła już zaprezentować obserwatorom swój ciążowy, całkiem pokaźny, brzuch. Teraz artystka opowiada o tym, jak wielką radością jest dla niej czas oczekiwania na kolejne dziecko.

Maja Hyży i jej "taniec brzucha"

Maja Hyży udostępniła na swoim InstaStories wyjątkowy film, na którym zdradza szczegóły swojego samopoczucia. Wygląda na to, że piosenkarka nigdy nie była bardziej radosna:

Emocje już opadły troszeczkę u mnie (...). Jestem przeszczęśliwa, że w końcu mogłam wam o tym powiedzieć (...). Dziecko będzie przeszczęśliwe, bo tyle mam euforii w sobie i pozytywnych wibracji dzięki wam. Jestem szczęśliwa, cieszę się bardzo.

Dalej artystka zachęciła swoich obserwatorów do obejrzenia wyjątkowego wideo, na którym tańczy pełen radości taniec:

Dzisiaj planuję wrzucić taniec brzucha (...), nadszedł moment, kiedy mogę się nim podzielić. Jak najbardziej możecie się śmiać, bo ja zawsze się śmieję, banana mam na twarzy, jak go oglądam.

Piosenkarka zapowiedziała również, że w najbliższym czasie wyjawi jeszcze więcej informacji na temat ciąży:

Szykuje się bardzo dużo live'ów, w których będziecie mogli uczestniczyć i zadawać mi pytania.

Musimy przyznać, że już nie możemy się doczekać nowych doniesień od wokalistki!

Maja Hyży - rodzina

Przypomnijmy, że to już trzecia ciąża artystki. Piosenkarka jest bowiem mamą ośmioletnich bliźniąt: Wiktora oraz Alexandra, których ojcem jej jej były mąż, Grzegorz Hyży. Aktualnie wokalistka pozostaje w związku z Konradem, w którym zakochała się z wzajemnością od pierwszego wejrzenia.

Plotek raz jeszcze gratuluje!

Więcej o: