Maja Hyży pokazała ciążowy brzuch. Jest już naprawdę duży! Jak jej się udawało go tyle ukrywać?!

Maja Hyży pokazała kolejne zdjęcie z sesji ciążowej. Zwracamy uwagę na jej brzuch, który jest już naprawdę duży.

Informacja o ciąży Mai Hyży była ogromnym zaskoczeniem nie tylko dla fanów piosenkarki, ale i mediów show-biznesowych. Wokalistka informacją o tej radosnej nowinie pochwaliła się w wywiadzie dla magazynu "Gala". Teraz pokazała kolejne zdjęcie. Ma już naprawdę spory brzuch!

Maja Hyży jest w ciąży

Maja Hyży zapowiedziała ciążową sesję rano i nic dziwnego, że ta była tak wyczekiwana przez fanów piosenkarki. Na zdjęciu, które opublikowała wokalistka widzimy sporych już rozmiarów ciążowy brzuch. Sama zainteresowana, publikując zdjęcie na Instagramie, chciała oficjalnie podzielić się swoim szczęściem ze światem. 

Dziś jest ten dzień, kiedy chcę podzielić się z Wami nowiną. SPODZIEWAMY SIĘ MALUSZKA. Spełnienie moich marzeń, dopełnienie mojej kobiecości i macierzyństwa. Ta mała istota we mnie to dar od Aniołów - jestem najszczęśliwszą Kobietą na świecie - napisała Maja.

Pod zamieszczonym zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy i miłych słów. Fani piosenkarki nie ukrywają zaskoczenia i życzą wszystkiego, co najlepsze.

Wow. Wyglądasz pięknie. Moje największe gratulacje. 
Nie spodziewałam się. Cieszę się waszym szczęściem. 
Wyglądasz kwitnąco - piszą pod zdjęciem. 
 

Maja Hyży - rodzina

Maja jest już mamą ośmioletnich bliźniąt Wiktora i Alexandra, którzy są owocem jej poprzedniego małżeństwa z Grzegorzem Hyżym. Para kilka lat temu zdecydowała się rozstać i oboje odnaleźli szczęście u boku nowych partnerów. Maja jest w związku z Konradem, z którym, jak sama mówi, łączy ją niezwykła więź. W wywiadzie dla magazynu "Gala" wyznała także, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Nam nie pozostaje nic innego jak pogratulować!

Więcej o: