Polska youtuberka dostała telefonem w twarz. Udostępniła drastyczne zdjęcie. "Myślałam, że umrę"

Rodzeństwa lubią się ze sobą przekomarzać. Historia Lexy Chaplin mrozi jednak krew w żyłach.

Lexy Chaplin to nowa idolka polskiej młodzieży. 21-latka zyskała popularność po tym, jak dołączyła do Teamu X. Jej kanał na YouTube subskrybuje już ponad 750 tysięcy osób, a profil na Instagramie śledzi blisko 900 tysięcy fanów. Jakiś czas temu dziewczyna opuściła jednak dom youtuberów i wróciła do mamy oraz rodzeństwa, którzy mieszkają w Kościerzynie. Dzięki temu obserwatorzy Lexy mogą teraz dowiedzieć się więcej o jej braciach i siostrze.

Lexy Chaplin z Team X zagrała w Koło Plotka!

Zobacz wideo

Lexy Chaplin pokazała drastyczne zdjęcie

Lexy Chaplin regularnie robi transmisje dla swoich fanów na Instagramie. Wtedy też odpowiada na ich pytania i dzieli się anegdotkami ze swojego życia. Ostatnio opowiedziała o tym, jak kiedyś dla żartów pobiła się ze swoją siostrą. Kto ma rodzeństwo, ten dobrze wie, że przepychanki nie są niczym nadzwyczajnym. W pewnym momencie Lexy dostała jednak telefonem w głowę. Efekt? Niemal od razu zalała się krwią.

Myślałam, że umrę - wspominała na transmisji.

Początkowo youtuberka nie chciała dzielić się z obserwatorami "pamiątkowym" selfie, jednak na ich prośbę pokazała wspomnianą fotkę.

Lexy ChaplinLexy Chaplin Instagram/lexychaplin

Na zdjęciu Lexy rzeczywiście nie wygląda najlepiej. Internauci, którzy wcześniej nie znali historii o niefortunnej zabawie z siostrą, zaczęli snuć domysły i nieprawdziwe historie. Aby zatrzymać szkodliwe plotki Lexy raz jeszcze wyjaśniła, co się stało.

Więcej o: