Katarzyna Nosowska zachwyca się Małgorzatą Kożuchowską. "Jak to się stało, że ja się zestarzałam, a ty nie?"

Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Nosowska przebywają w domach. Aktorka zamieściła zdjęcie, pod którym wokalistka wprost rozpływa się nad jej wyglądem.

Małgorzatę Kożuchowską i Katarzynę Nosowską sporo łączy. Obie panie są aktywne w mediach społecznościowych, ale wokalistka skupia się na publikowaniu zabawnych filmików. Natomiast aktorka zamieszcza zdjęcia z imprez, sesji zdjęciowych albo selfie. Pod ostatnim postem Małgorzaty na Instagramie liderka zespoły Hey zadała koleżance bardzo ważne pytanie.

Zobacz wideo Katarzyna Nosowska żartuje z wyretuszowanej okładki

Katarzyna Nosowska pyta Małgorzatę Kożuchowską o proces starzenia się

Gwiazda "Rodzinki.pl" zamieściła zdjęcie swojego domowego biura. W zaimprowizowanym pomieszczeniu biurowym dominują jasne barwy, a największe wrażenie robi lampa, która oświetla aktorkę podczas nagrywania. Katarzyna Nosowska skomentowała wyposażenie home office, ale wcale nie zakończyła na pytaniu o wyjątkową lampę.

Pod postem Nosowska zostawiła jeszcze jeden komentarz, w którym pyta Kożuchowską, dlaczego ta się nie starzeje. Aktorka i wokalistka urodziły się w tym samym roku i są równolatkami:

Jak to się stało, że ja się zestarzałam, a Ty nie? - zapytała Katarzyna Nosowska.

Sama zainteresowana nie odpowiedziała na zadane pytanie, jednak zrobili to fani obu pań. Stwierdzili, że obie świetnie się trzymają, a Kożuchowska zawdzięcza figurę odwiecznej diecie.

Warto zauważyć, że panie znają się nie od dziś. Poznały się przez Agatę Kuleszę, która jest przyjaciółką Katarzyny Nosowskiej od lat. Agata studiowała z Małgorzatą na Akademii Teatralnej w Warszawie i w ten sposób zaprzyjaźniła się również z Katarzyną. 

Naszym zdaniem obie panie prezentują się pięknie! Jak myślicie, czemu Małgorzata Kożuchowska zawdzięcza wygląd?

DK

Więcej o:
Komentarze (3)
Katarzyna Nosowska zachwyca się Małgorzatą Kożuchowską. "Jak to się stało, że ja się zestarzałam, a ty nie?"
Zaloguj się
 • lech.s

  Oceniono 1 raz -1

  Obie są tak samo piękne!

 • white_lake

  Oceniono 8 razy -6

  Tak, Nosowska, to prawda, jesteś stara, gruba i brzydka. Teraz zadowolona?
  Czy naprawdę musisz ciągle o tym przypominać i epatować? Nie możesz po prostu być?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX