Alicja Szemplińska komentuje odwołanie Eurowizji 2020. "Spełnił się najgorszy scenariusz"

Alicja Szemplińska miała reprezentować nasz kraj podczas Eurowizji 2020. Teraz komentuje odwołanie konkursu.

W środę 18 marca organizatorzy tegorocznej Eurowizji podjęli decyzję o odwołaniu konkursu. Informacja ta została przekazana za pośrednictwem profili Eurowizji w mediach społecznościowych. Teraz głos w tej sprawie zabrała Alicja Szemplińska, która miała reprezentować nasz kraj.

Zobacz także: Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska nagrała poruszający teledysk do piosenki "Empire". Internauci są zachwyceni

Zobacz wideo Co łączy Roksanę Węgiel z Michałem Szpakiem?

Alicja Szemplińska komentuje odwołanie Eurowizji 2020

Wokalistka, która wygrała specjalną edycję "Szansy na sukces", dzięki czemu miała reprezentować Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie, nie ukrywa swojego rozczarowania i żalu w związku z zaistniałą sytuacją. W swoim wpisie na Instastories Alicja Szemplińska podkreśliła równocześnie, że zdrowie jest najważniejsze.

Kochani! Spełnił się najgorszy scenariusz i tegoroczna Eurowizja Rotterdam 2020 została odwołana. Powód jest wszystkim bardzo dobrze znany. Zdrowie jest jedno, więc dbajmy o nie jak potrafimy najlepiej! - napisała Alicja Szemplińska.

Okazuje się jednak, że wokalistka nie ma zamiaru siedzieć w domu. Alicja Szemplińska zdradziła, że planuje wrócić do studia, gdzie będzie pracować nad kolejnymi utworami.

Teraz wracam do studia, aby nagrywać kolejne utwory i będę Was informować na bieżąco o postępie moich prac - dodała.

Alicja SzemplińskaAlicja Szemplińska Instagram/aliciaszemplinska

Najwyraźniej Alicja Szemplińska nie zamierza brać udziału w akcji "zostań w domu", czego nie popieramy, mimo że czekamy na jej nowe utwory z niecierpliwością. Lepiej by jednak było, żeby Alicja Szemplińska przyłączyła się do innych gwiazd, które zachęcają swoich fanów do domowej izolacji.

Zobacz: Gwiazdy zostały w domach, a przy okazji nas do nich wpuściły. Rodowicz pokazała złote krany w łazience, a Lewandowscy biały salon

KM

Więcej o:
Komentarze (2)
Alicja Szemplińska komentuje odwołanie Eurowizji 2020. "Spełnił się najgorszy scenariusz"
Zaloguj się
  • cmjw

    Oceniono 6 razy 4

    Najgorszy scenariusz to przegrywanie dalszej walki z wirusem, a nie odwołanie konkursu ze słabymi pioseneczkami jednorocznych gwiazdek.

  • szabepio

    Oceniono 1 raz 1

    To akurat dobrze ze eurowizja sie nie odbędzie. Te plastykowe pioseneczki, fałszujące śpiewaczki, te stroje waiowe i te fałszersta i chamstwo w głosowaniach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX