Weronika Marczuk opublikowała zdjęcie z córeczką. Nie ukrywa swojego szczęścia. "O takim 8 marca marzyłam całe życie!"

Weronika Marczuk niedawno została po raz pierwszy mamą. Nie ukrywa, że przyjście na świat maleństwa to spełnienie jej marzeń

Weronika Marczuk swoje pierwsze dziecko urodziła pod koniec stycznia. Maleństwo przyszło na świat w jednym z warszawskich szpitali i dostało imię Ania. Choć gwiazda ostatni czas przebywała na Ukrainie, postanowiła wychowywać swoje dziecko w Warszawie.

Weronika Marczuk pokazała zdjęcie córeczki

Na swoim Instagramowym profilu kobieta pochwaliła się, jak spędziła tegoroczny Dzień Kobiet. Jak się okazało, o takim dniu marzyła całe życie. Udostępniła przepiękne zdjęcie z córeczką i podpisała:

O takim 8 marca marzyłam całe życie! Teksty do książki oddane do Wydawnictwa (uff), a przy mnie – od 7 już tygodni – moja mała Aneczka. Dziewczyny, wszystkim wam, kto obchodzi święto Kobiet i tym, które nie – życzymy prawdziwego kobiecego szczęścia – napisała.
 

Przypomnijmy, że tuż po porodzie również zamieściła wzruszający wpis.

Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia „przed” były tylko przygotowaniem do takiego Daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko – napisała tuż po porodzie na Instagramie.

Najwyraźniej rola rodzica to zdecydowanie najważniejsza z ról Weroniki. Szczególnie że maleństwo, które już jest na świecie, było upragnione i wyczekiwane. Gwiazda wielokrotnie wyznawała, że pochowała już dwójkę dzieci i miała bardzo poważne problemy z zajściem w ciążę. Teraz o tych zmaganiach planuje napisać książkę, która opowie, z czym musi się zmierzyć kobieta, która czeka długo na to, by być mamą.

Weronika Marczuk od zawsze marzyła o dziecku, jednak pierwszy raz za mąż wyszła, gdy miała zaledwie 23 lata. Wtedy skupiła się na karierze, a także wychowaniu córki swojego ówczesnego męża - Cezarego Pazury.

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.