"Taniec z Gwiazdami". Udział Wieniawy w show "obniża morale uczestników". "Nie integruje się, trenuje albo jest zajęta" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa jest największą gwiazdą najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Okazuje się, że nie każdemu jest to na rękę.

Dziś wieczorem startuje kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Zmagania celebrytów na parkiecie oglądać będą miliony telewidzów, ale jak udało się dowiedzieć Plotkowi, morale w ekipie show nie są najwyższe. Powodem tego jest ponoć... Julia Wieniawa.

Zobacz wideo Julię Wieniawę sparaliżował stres przed

"Taniec z gwiazdami" przerasta Julię Wieniawę? 

Nie jest tajemnicą, że młodziutka aktorka typowana jest na faworytkę programu. Sama zresztą zdaje się o tym wiedzieć, bo podczas pierwszej próby kamerowej Wieniawa dostała ataku paniki i poinformowała swoich fanów, że ciążąca na niej presja mocno ją stresuje. Okazuje się, że jej wysokie notowania jeszcze przed startem "Tańca z gwiazdami" nie działają najlepiej również na innych uczestników.

Cały ten szum wokół Julki działa mocno demobilizująco na resztę. Wszędzie odtrąbiono już jej zwycięstwo, na treningach też radzi sobie świetnie, więc niektórzy wręcz zadają sobie pytanie, jaki jest sens się starać, skoro wszystko jest już przesądzone? Wiadomo, każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony, ale i tak wszyscy zdają sobie sprawę, że medialnie, ta edycja będzie kręcić się tylko wokół niej. Morale są bardzo niskie, ale jest nadzieja, że adrenalina związana z odcinkami na żywo podkręci trochę atmosferę - donosi nasz informator.

Nie integruje się z ekipą "Tańca z gwiazdami"

Sama Wieniawa, choć daleka od pewności co do swoich tanecznych umiejętności i zwycięstwa, zdaje się wyczuwać dystans kolegów i koleżanek.

Nie integruje się z resztą, cały czas albo trenuje, albo jest zajęta kolejną rolą czy próbą do spektaklu. Podczas ramówki bawiła się z ekipą serialu "Zawsze warto", a przy stoliku "Tańca z gwiazdami" była tyle, ile musiała - dodaje nasze źródło.

Kto wie, być może zakulisowe niesnaski ostatecznie zadziałają mobilizująco i będziemy świadkami niezłego widowiska. A wy komu kibicujecie w tej edycji "Tańca z gwiazdami"?

RG

Więcej o:
Komentarze (39)
Julia Wieniawa nie integruje się z ekipą "Tańca z gwiazdami". "Była z nimi tyle ile musiała" [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
 • starsza10

  Oceniono 15 razy 13

  Niestety, twarz pusta i bezmyślna bez względu na miny, jakie robi pani Wieniawa. A czerwone oczy przywodzą na myśl wyłącznie zapalenie spojówek.

 • lgsz

  Oceniono 11 razy 11

  "gwiazdą", to chyba pomyłka pisarska

 • menanocetus łagodny

  Oceniono 10 razy 10

  " młodziutka aktorka"- nie obrażajcie aktorów z prawdziwego zdarzenia po szkole teatralny lub filmowej z dorobkiem nie tak jak Wieniawa( Zagrała w paru epizodach serialowej telewizji video)

 • cezar85

  Oceniono 9 razy 9

  jeśli ona jest największą, to wszystko w temacie tych gwiazd

 • piebiak

  Oceniono 8 razy 8

  Wypięrdolą ją w pierwszej odsłonie i szykuj już mały komentarz na tę okazję :-D Ja proponuję taki : "ktoś ważny z Gazety kazał ją lansować jako prymuskę z Akademii Smorgońskiej , tośwa lansowali...ale przesadziliśwa"

 • veerappan

  Oceniono 7 razy 7

  A kto to jest w ogóle ta "megagwiazda" Wieniawia?

 • pacior4

  Oceniono 8 razy 6

  promujecie to beztalencie ostatnio bez umiaru, razem z ta druga bianka lipinska. skutek odwrotny z pewnoscia nie kupie nic co beda reklamowac. a, i oksana wegiel, czy jak jej tam, juz z przyslowiowej lodowki wszystkie trzy wylaza

 • art_102

  Oceniono 6 razy 6

  No bo jaką motywację mają pozostali uczestnicy, jak widzą, że mają być tylko tłem dla Wieniawy, która już wie, ze wygra.

 • kieliszki

  Oceniono 5 razy 5

  Czy moglibyście uczciwie napisać o co chodzi z promowaniem tej Wieniawy?
  Codziennie pełno jej u Was, ale żadna z tych informacji nie pokazuje jej jako kogokolwiek szczególnego. To zawsze są jakieś banały nie warte uwagi. O co chodzi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX