Żona Michała Żebrowskiego jest w ciąży. Ogłosiła tę nowinę na Instagramie. Gwiazdy gratulują

Aleksandra Żebrowska już zbiera mnóstwo gratulacji. Ostatni post żony Michała Żebrowskiego nie pozostawia złudzeń, że niedługo po raz kolejny zostaną rodzicami.

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska tworzą zgrane małżeństwo od ponad dekady. Owocem ich miłości jest dwójka dzieci: 9-letni Franciszek i 6-letni Henryk. Po najnowszym zdjęciu, które zamieściła na Instagramie żona aktora, wnosimy, że rodzina Żebrowskich już wkrótce się powiększy. Gwiazdy i fani już zaczęli gratulować. 

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Aleksandra Żebrowska jest w ciąży?

Od jakiegoś czasu przyzwyczailiśmy się do tego, że gwiazdy show-biznesu ważne oświadczenia przekazują swoim fanom za pośrednictwem Instagrama. W przypadku ogłoszenia ślubu, zaręczyn, czy ciąży nie jest inaczej. Domniemywamy, że Aleksandra Żebrowska poszła tą drogą i właśnie poprzez zdjęcie chciała ogłosić radosną nowiną, jaką jest ciąża. Żona Michała Żebrowskiego opublikowała zdjęcie talerza, na którym położyła ogórki kiszone i kromki chleba, jednak to podpis daje do myślenia. 

#pregnancyannouncement- napisała. 
 

Tłumacząc na język polski, wychodzi nam ogłoszenie ciąży. Wydaje się, że to nie żaden żart, ponieważ pod postem modelki aż roi się od miłych słów gratulacji, także od innych gwiazd show-biznesu m.in. od Lary Gessler, czy Borysa Szyca

Wspaniale!
Gratuluję. Szczęścia życzę.
Fake. Nie ma lodów.
Jak nic, ciąża- piszą zgodnie pod zdjęciem internauci. 

Choć modelka nie przekazała informacji wprost i ogłosiła nowinę w charakterystyczny dla siebie sposób, to jednak myślimy, że to tylko kwestia czasu, aż szczęśliwą nowiną podzieli się Michał Żebrowski. Już teraz gratulujemy!

RG