Przyjaciółka Meghan Markle pomogła jej i Harry'emu z nową nazwą ich marki? Powstała już strona internetowa. Teraz się tłumaczy

Meghan Markle i książę Harry muszą zmierzyć się z decyzją królowej Elżbiety II. Przyjaciółka aktorki podobno założyła stronę "Sussex Global Charities", która ma zastąpić "Sussex Royal".

Meghan Markle i książę Harry szukają alternatywnej nazwy dla swojej marki, ponieważ muszą zastosować się do zarządzenia królowej, która zakazała im używania nazwy "Sussex Royal". Podobno na pomoc parze przybyła przyjaciółka aktorki, która zarejestrowała stronę "Sussex Global Charities". 

Zobacz wideo

Nowa strona fundacji Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Meghan i Harry w opublikowanym oświadczeniu zadeklarowali, że porzucą nazwę "Sussex Royal". Zagraniczne media podejrzewały, że para nareszcie znalazła właściwą nazwę dla swojej organizacji charytatywnej. Wiele portali informowało, że ich bliska przyjaciółka Jessica Mulroney zarejestrowała stronę internetową "Sussex Global Charities" pod swoją organizacją charytatywną "The Shoebox Project Foundation".

 

Na Twitterze kanadyjska stylistka opublikowała oświadczenie, w którym zaprzeczyła, że ma jakikolwiek związek z założoną stroną. Okazuje się, że w USA i Kanadzie funkcjonują dwie niezależne fundacje o tej samej nazwie. Właściciel fundacji w Stanach Zjednoczonych założył stronę, jednak nie wiadomo w jakim celu.

Gdyby niektórzy dziennikarze dokładnie wykonywali swoje obowiązki, być może zauważyliby, że Fundacja Shoebox Project jest własnością pana Roya w Północnej Karolinie i nie ma żadnych powiązań z naszą organizacją charytatywną The Shoebox Project. Wesołej niedzieli - napisała Jessica Mulroney.

Meghan Markle i książę Harry nie muszą się martwić o brak pomysłów na nową nazwę. Na Twitterze internauci prześcigają się w pomysłach, jak uniknąć używania "Sussex Royal". Najpopularniejsze jest jedno przekształcenie: "Suss Ex-Royal". 

Warto zauważyć, że początkowo para zbuntowała się po ogłoszeniu królowej Elżbiety. Powiedzieli, że słowo "królewski" nie należy tylko do monarchini. Meghan Markle i książę Harry ustąpią ze swoich stanowisk 31 marca.

DK