Internauci wymyślili, jak sprytnie ominąć zakaz królowej. Mają nową nazwę dla marki Meghan Markle i księcia Harry'ego

Meghan Markle i książę Harry muszą zrzec się marki "Sussex Royal", ponieważ tego zażyczyła sobie królowa Elżbieta II. Internauci na Twitterze prześcigają się w pomysłach, jak mogliby oni ominąć zakaz monarchini.

Meghan Markle i książę Harry kilka tygodni przed publikacją oświadczenia, że rezygnują z większości obowiązków i przywilejów bycia członkami rodziny królewskiej, zastrzegli znak towarowy "Sussex Royal" na plakatach, ulotkach, organizacjach, gadżetach, ubraniach czy nawet czasopismach. Niestety ich plan na dochodowy biznes pokrzyżowała królowa, która zabroniła im używania nazwy. Na pomoc parze książęcej przybyli internauci, którzy wymyślili nową nazwę dla ich brandu: "Suss Ex-Royal". 

Zabawne nagranie księcia Harry'ego i Eda Sheerana

Zobacz wideo

Nowa nazwa marki Meghan Markle i księcia Harry'ego

Na Twitterze internauci prześcigają się w pomysłach, jak uniknąć używania "Sussex Royal". Przekształcają nazwę marki, zmieniając sens słów. Najpopularniejsze jest jedno przekształcenie: "Suss Ex-Royal", czyli suss byli monarchowie.

Przypomnijmy, że Meghan Markle i książę Harry w odpowiedzi na zakaz królowej opublikowali oświadczenie. Okazuje się, że brat księcia Williama nadal może zostać królem. 

Jeżeli chodzi o kolejkę do tronu, to tutaj nic się nie zmienia. Harry nadal jest szósty w kolejności do objęcia korony. Ich biuro w Pałacu Buckingham zostanie zamknięte, a ich sprawy będzie reprezentować gabinet księcia Karola - dowiadujemy się z oświadczenia.

Dalej w oświadczeniu opublikowanym na stronie sussexroyal.com czytamy, że osoby spotykające się z (wkrótce byłą) parą książęcą nie będą mogli się do nich zwracać "wasza królewska mość". Rzecznik prasowy pary oświadczył, że Meghan i Harry formalnie ustąpią z roli wyższych rangą członków brytyjskiej rodziny królewskiej oraz przestaną reprezentować królową z dniem 31 marca. 

Jak myślicie, Meghan Markle i książę Harry skorzystają z propozycji internautów? Nawet jeśli, co na to królowa-matka?!

DK 

Więcej o:
Komentarze (40)
Meghan Markle i książę Harry otrzymali od internautów prezent. Podsunęli im pomysł, jak ominąć zakaz królowej
Zaloguj się
 • dj.80

  Oceniono 12 razy 10

  Angole zamiast się cieszyć, że trójka darmozjadów mniej do wykarmienia, to robią problem z nie wiadomo czego.
  Koleś nigdy królem nie będzie, a miał swoje biuro. I zapewne z 5 osób do opłacenia. Tylko po co?

 • minotaurska543

  Oceniono 13 razy 7

  Cudowny temat zastępczy - zamiast pisać o wujku Andrzeju, który unika złożenia zeznań przed FBI (a przecież wiadomo, że jest niewinny i nie się czego obawiać :) to wszyscy znów tylko o Harrym i Meghan ...

 • mikroolbrzym

  Oceniono 12 razy 6

  Każdy ma swój brexit - pospólstwo ma używanie. A jak tam wujek zbok Andrzej?

 • ksobier

  Oceniono 8 razy 6

  Kolejna bzdura plotka: ponieważ tego zażyczyła sobie królowa Elżbieta II - to jest zarządzenie parlamentu nie królowej. Nie mogą oni używać słowa 'Royal' czyli ex-royal też nie mogą. Taki jest zapis prawa i prawdopodobnie wiedzieli przed odsunięciem się od rodziny królewskiej, ze nie będą mogli używać tego słowa. Możliwe, że nie spodziewali się, że królowa odsunie ich całkowicie od urzędu 'The Crown'.

 • boo-boo

  Oceniono 15 razy 5

  Nie będą używać tylko w UK- tu sobie inną nazwę stworzą.
  Skoro pytacie co myślimy. ...
  Nadal w plotki tłuki pracują. Księżna Meghan, a nie Meghan Markle.
  Królowa-matka co na to ? Jakoś ciężko zmarłych pytać o zdanie. Nawet redakcyjne tłuki nie wiedzą kogo się tytułowało "królową -matką " i dlaczego.

 • gosc25

  Oceniono 11 razy 3

  Wiele miejsc w Londynie- niezwiązanych w żaden sposób w rodziną Windsorów- ma w swojej nazwie rzeczownik "royal" ( np. restauracje) a nikt się ich nie czepia.

 • ks-t

  Oceniono 5 razy 3

  Suss ex royal to by znaczyło: zrozumcie byłego króla (i dajcie mu zarobić trochę kasy)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX