Rafał Brzozowski planuje ślub. "Poinformuję o tym cudownym dniu"

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska powiedzą sobie sakramentalne "tak".

Rafał Brzozowski jest stały w uczuciach i nie zmienia partnerek jak rękawiczki. Z Anną Tarnowską jest związany już od dobrych kilku lat, więc spekulacji o sformalizowaniu ich związku nie ma końca. Sam zainteresowany podgrzewa tylko atmosferę i zdradza, że ślub zbliża się już wielkimi krokami.

ZOBACZ TEŻ: Rafał Brzozowski świętował zwycięstwo na gali Telekamery 2020 w towarzystwie ukochanej

Rafał Brzozowski planuje ślub

Koleżanka Rafała Brzozowskiego i Anny Tarnowskiej kilka miesięcy temu w rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco" zdradziła, że związek tej dwójki wśród ich znajomych uchodzi za niemalże idealny.

Oni tworzą super związek. Nie dość, że są parą, to jednocześnie są przyjaciółmi, którzy zawsze mogą na siebie liczyć i nie mają przed sobą żadnych tajemnic. Od początku było pomiędzy nimi coś poważnego, a nie tylko jakaś przelotna wakacyjna miłość...-mówiła wówczas znajoma pary. 
Zobacz wideo Rafał Brzozowski o swojej partnerce

Czyżby Rafał Brzozowski miał już dosyć bycia kawalerem? Wszystko wskazuje na to, że tak! Prowadzący program "Jaka to melodia?" odniósł się do plotek na temat swojego przyszłego ślubu. Co ciekawe, muzyk dodał, że nie może się doczekać, kiedy będzie mógł pochwalić się radosną nowiną.

Ślub jest w planach i jeśli do niego dojdzie, z pewnością z radością poinformuję o tym cudownym dniu swoich fanów - dodaje Brzozowski na łamach "Życia na gorąco".

Pozostaje jedynie czekać, aż Rafał i Anna ogłoszą swój ślub. Myślicie, że utrzymają ceremonię w tajemnicy i dowiemy się dopiero po fakcie, czy zdecydują się na nieco bardziej otwartą dla mediów uroczystość? 

RG

Więcej o: