To ostatnie chwile Elżbiety II z prawnukiem, zanim Archie wyjedzie do Kanady. Królowa może już nigdy nie zobaczyć chłopca

Megxit jest ogromną zmianą dla całej rodziny królewskiej. Elżbieta II musiała pogodzić się z decyzją księcia Harry'ego o opuszczeniu dworu i przeprowadzce do Kanady. Monarchini liczy się z tym, że już nigdy nie zobaczy prawnuka. Chce spędzić z Archiem ostatnie chwile.

Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się na przeprowadzkę do Kanady i rezygnację z pełnienia obowiązków królewskich. Małżonkowie czuli się ograniczeni zasadami, które panują na brytyjskim dworze. Choć ich wybór pogorszył relacje w rodzinie, pozostali członkowie rodu zostali zmuszeni, by się z nim pogodzić. Królowa Elżbieta ma świadomość, że jej chwile z malutkim Archiem mogą być policzone. Przy najbliższej okazji, chce je jak najlepiej wykorzystać. 

Medialna królowa? Dla 93-latki Internet i Instagram nie ma tajemnic!

Archie odcięty od rodziny królewskiej? To ostatnie chwile z krewnymi

Meghan i Harry zostali zaproszeni przez królową na ważne brytyjskie wydarzenie, które odbywa się każdego roku. Dwanaście miesięcy temu księżna pojawiła się na nim z ciążowym brzuszkiem. Nikt by nie przypuszczał, że od tego czasu w rodzinie królewskiej zajdzie tyle zmian.

Wnuk monarchini przyjął zaproszenie i zdecydował, że w marcu przyleci do Wielkiej Brytanii razem z żoną i synkiem. To dla Elżbiety II ważna wiadomość. Będzie mogła nacieszyć się obecnością Archiego, którego nie było podczas ostatniej wizyty rodziców w Londynie. 

Czyżby Archie miał zostać całkowicie odizolowany od swoich brytyjskich krewnych? Meghan i Harry chcą wychowywać chłopca z dala od mediów i pierwszych stron gazet. Przeprowadzka do Kanady nie ułatwi im utrzymywania bliskich relacji z królową i innymi członkami rodziny.

Księżna i książę Sussex nie zdradzili, jak często zamierzają odwiedzać Londyn. Monarchini wie, że musi celebrować każdą chwilę ze swoim prawnukiem, dlatego chce spędzić z Archiem w marcu jak najwięcej czasu, podczas gdy rodzice chłopca po raz ostatni będą zajmować się sprawami państwowymi i politycznymi. Martina Mercer, ekspert do spraw rodzicielstwa stwierdziła, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że prawnuk monarchini sam zdecyduje o tym, jakie stosunki chce utrzymywać z brytyjskimi krewnymi. 

Jeśli Archie będzie uważał, że życie królewskie jest lepsze niż życie, w którym dorasta, może postanowić przyjąć swoje dziedzictwo. 

BWO 

Więcej o:
Komentarze (10)
To ostatnie chwile Elżbiety II z prawnukiem, zanim Archie wyjedzie do Kanady. Królowa może już nigdy nie zobaczyć chłopca
Zaloguj się
 • boo-boo

  Oceniono 14 razy 8

  Królowa całe życie miała swoje dzieci w doopie i zbytnio dużo czasu im nie poświęcała- dla niej obowiązki względem państwa były zawsze najważniejsze. Jej spędzenie czasu z prawnukiem ograniczy się pewnie do 20 minut.

 • j-a-ga

  Oceniono 7 razy 7

  Poziom dna w w wymyślaniu bzdurnych newsów został osiągnięty. Jutro przeczytamy o Ksieciu małżonku, który ma depresję bo nie zobaczy prawnuka, o tym że Kate cieszy się ze Megan będzie się jej skłaniać w sukience z sieciówki i że kucharz donosi że Archi ma potówki od pampersów.

 • vanlig

  Oceniono 11 razy 5

  Ładne dziecko.

 • pwiejacz

  Oceniono 2 razy 0

  Jakieś 200 lat temu takie zaproszenie byłoby zaproszeniem na szafot. Ja na miejscu Harry'ego przyjechałbym do UK ale do Szkocji, po czym opowiedział się za jej niepodległością. Z obecnej sytuacji dla Harry'ego nic dobrego nie wyniknie. Albo będzie w końcu musiał się pokajać niczym syn marnotrawny, albo pójdzie w ślady swojej mamy i zginie marnie w niejasnych okolicznościach.

 • grey55

  0

  żyją na kasie to mogą zajmować się gupotami

 • grey55

  0

  żyją na kasie to mogą zajmować się pierdołami

 • a8ucewiczz

  Oceniono 1 raz -1

  Utrzymywanie tych szkodników w Anglii to jakaś patologia. Powinno się odebrać im przywileje, ochronę, pałace i płacę, niech sami cokolwiek zarobią. Mordercy, cała Wlk Bryt aż huczy od faktu kto tak naprawdę stoi za śmiercią Diany.

 • amused

  Oceniono 11 razy -11

  Stara raszpla zwana królową.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX