Katarzyna Skrzynecka znów eksperymentuje z wizerunkiem. Znajomy pokazał, jak wygląda w nietypowym kolorze

Katarzyna Skrzynecka zmieniła fryzurę? Nie. Tym razem nieźle zaszalała, zakładając nietypową perukę.

Katarzyna Skrzyencka przeszła w ostatnim czasie naprawdę zaskakującą metamorfozę. Aktorka postanowiła zafundować sobie dietę i zaczęła ostro ćwiczyć. Jak przyznała ostatnio w rozmowie z naszym reporterem, schudła 12 kilogramów. Ponadto postanowiła zaszaleć z wizerunkiem i znacząco skróciła włosy. Jako aktorka grająca w teatrze, często musi zakładać również peruki. Znajomy z pracy pokazał, jak wygląda w jednej z nich. 

Katarzyna Skrzynecka o swojej metamorfozie

Zobacz wideo

Katarzyna Skrzynecka w peruce

W poniedziałek rano na Instagramie aktora serialu "Na Wspólnej", Dawida Czupryńskiego, pojawiło się zdjęcie jego i jego kolegów z teatru. Mężczyzna pochwalił się, że w niedzielę wieczorem zagrali razem dwusetny spektakl.

Jedni celebrują Oscary, a inni 200-setny spektakl, ale na pewno wszyscy bawimy się równie przednio.

Internauci zareagowali bardzo entuzjastycznie i składali życzenia. 

Brawo z okazji 200-setnego spektaklu i życzę Wam jeszcze raz tyle. Fajna fotka!
Baaa! Ja nawet myślę, że Wasza impreza była dużo lepsza.
Tak trzeba żyć.
 

Uwagę przykuwa głównie jedna z gwiazd, Katarzyna Skrzynecka. Aktorka jak zwykle zapozowała z uśmiechem, zarażając pozytywną energią. Na głowie ma perukę w nietypowym kolorze. Uczesanie jednak bardzo podobne do tego, w którym zaprezentowała się ostatnio na Telekamerach Tele Tygodnia. 

 

W jakiej wersji lubicie aktorkę najbardziej? Przez wiele lat pracy w show-biznesie nieraz przechodziła metamorfozy, które zobaczycie TUTAJ. My chyba wolimy Kasię w bardziej naturalnym wydaniu.

CW