Oscary 2020. Katarzyna Łaska zaśpiewała na oscarowej scenie. Kim jest Polka, która zachwyciła Hollywood?

Katarzyna Łaska wystąpiła podczas gali rozdania Oscarów. Swoim głosem Polka zachwyciła Los Angeles, a my przyglądamy się wcześniejszym dokonaniom artystki.

Tegoroczna, 92. już ceremonia rozdania Oscarów dobiegła końca, a my poznaliśmy wszystkich zwycięzców. Chociaż polskiemu kandydatowi do nagrody, "Bożemu Ciału" Jana Komasy, nie udało się zdobyć statuetki, to jednak na scenie w Los Angeles pojawił się pewien polski akcent. Mowa tutaj o wokalistce Katarzynie Łasce i jej wspaniałym występie.

Oni kiedyś byli parą. Zapomniane związki show-biznesu.

Zobacz wideo

Katarzyna Łaska wystąpiła podczas gali Oscarów

Katarzyna Łaska wystąpiła podczas rozdania tegorocznych Oscarów. Wokalistka zaśpiewała jedną z partii wokalnych piosenki "Into the Unknown" znanej z filmu animowanego "Kraina Lodu". Polka miała na sobie biżuterię Swarovskiego oraz suknię od duetu projektantów Paprocki&Brzozowski. Występ Katarzyny Łaskiej zachwycił Hollywood i ma szansę zachwycić również Was:

 

Kim jest Katarzyna Łaska?

Katarzyna Łaska jest polską wokalistką i aktorką dubbingową oraz musicalową, użyczyła swego głosu wielu postaciom animowanych seriali i filmów. Największą popularność przyniósł jej film "Kraina Lodu", w którym artystka wykonuje piosenki Elzy, głównej bohaterki. To właśnie Łaska zaśpiewała znaną wielu widzom „Mam tę moc”. W przeszłości artystka występowała w Teatrze Muzycznym Roma, a także współpracowała z Jonem Lordem z zespołu Deep Purple. Aktorka wystąpiła gościnnie w programie  "Twoja twarz brzmi znajomo", zagrała także epizodyczne role w serialach "Daleko od noszy", "Hela w opałach" oraz "Hotel 52".

 

Prywatnie Katarzyna Łaska była związana z Mateuszem Damięckim. Aktora, który był jej pierwszym poważnym chłopakiem, artystka poznała w 2005 roku. Para była ze sobą związana przez trzy lata.

Serdecznie gratulujemy polskiej wokalistce tak wielkiego sukcesu!

JP