Krzysztof Bosak się ożenił. Polityk pochwalił się zdjęciami z ceremonii

Stało się! Po latach bycia kawalerem, Krzysztof Bosak zdecydował się ustatkować i powiedział sakramentalne "tak".

Krzysztof Bosak jest już żonaty. Polityk Konfederacji właśnie powiedział sakramentalne tak. Pochwalił się zdjęciami z żoną tuż po ceremonii i przy okazji nieco nam o niej opowiedział.

Krzysztof Bosak się ożenił

Datę ślubu Krzysztofa Bosaka wygadał jego partyjny kolega, Piotr Winnicki, który w rozmowie z jednym z tabloidów życzył mu, aby był tak samo dobrym mężem jak jest politykiem. Teraz już wszystko jest na jak najlepszej drodze, żeby się tak stało, bowiem Bosak jest już oficjalnie zaobrączkowany, czym teraz sam pochwalił się na Facebooku. 

Dziś dla mnie wielki dzień: poślubiłem moją ukochaną Karinę. Nie informowałem o niczym wcześniej ponieważ chcieliśmy zachować prywatny charakter wydarzenia, jednak media i tak od tygodni nie dawały nam spokoju- zaczął świeżo upieczony pan młody. 

Przy okazji rozwiał wszelkie wątpliwości i opowiedział nieco o swojej wybrance.

Moja żona pochodzi ze Szczecina, z wykształcenia jest prawnikiem, pracuje jako ekspert w Instytucie Ordo Iuris. Prowadzi tam projekt Centrum Wolności Religijnej. Podobnie jak ja od wielu lat mieszka w Warszawie i angażuje się na rzecz realizacji konserwatywnych idei. Jej pasją sportową jest taniec towarzyski. Pozdrawiamy Was serdecznie i wspólnie dziękujemy za wszystkie życzenia i dobre słowa, które z różnych stron do nas docierają. Prosimy o modlitwę!- czytamy w ślubnym wpisie. 

Wiadomo, że ceremonia odbyła się w Warszawie, a wśród gości nie zbrakło również jego partyjnych kolegów. Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

RG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.