Księżna Kate spotkała się z dawnymi nauczycielami. "Nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać". Zdradzili, jaką była uczennicą

Nauczycielka ze szkoły podstawowej księżnej opowiedziała o zachowaniu Kate Middleton w latach młodzieńczych. Jaka była jako mała dziewczynka?

Księżna Kate uczęszczała do szkoły św. Andrzeja w Pangbourne w Berkshire razem ze swoim rodzeństwem - siostrą Pippą i bratem Jamesem. Jej nauczycielką wychowania fizycznego była Denise Evans-Alford, która postanowiła opowiedzieć nieco o zachowaniu księżnej w szkole.

Księżna Kate Kate tańczy z małym dzieckiem podczas wizyty w Bradford:

Jaka była księżna Kate w szkole?

Denise udzieliła wywiadu dla Press Association, w którym opisała zachowanie Kate, mówiąc, że była pracowita i bardzo sumienna (co z pewnością nikogo nie dziwi).

Oczywiście, że była taka sama w sporcie. Była wspaniałym sportowcem i pływaczką - dodała.

Również były nauczyciel języka niemieckiego i francuskiego, mąż Denise Alford, zabrał głos:

Ostatni raz widzieliśmy ją, kiedy miała 14 lat. Śledziliśmy jej karierę. Była we wspaniałej klasie, dziewczynki cudownie się dogadywały - dodał.

Być może pan Alford odnosił się tutaj do późniejszych problemów księżnej w szkole średniej. Młoda Kate musiała zmienić szkołę, ponieważ padła ofiarą prześladowania przez koleżanki z klasy. Jednak w podstawówce była bardzo radosną i pilnie uczącą się dziewczynką.

Księżna Kate spotkała się z nauczycielami

Kate Middleton spotkała swoich byłych nauczycieli podczas wizyty rodziców i dzieci w lodziarni. Spotkanie to było zaplanowane, ponieważ Denise dowiedziawszy się, że przybędzie tam Kate, napisała liścik, który wręczyła oficerowi ochrony królewskiej. Miała nadzieję, że trafi do księżnej, która zechce się z nimi zobaczyć. Okazało się, że ochroniarz był na tyle miły, że przekazał wiadomość. Kate z wielką chęcią udała się na rozmowę ze swoimi dawnymi nauczycielami, których nie widziała prawie 20 lat.

Chcę zaszczepić moim dzieciom to, czego nauczyłam się w szkole św. Andrzeja - powiedziała.

Natomiast dla byłych profesorów Kate było to bardzo ważne i sentymentalne spotkanie.

Nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać, kiedy wyszła do nas, nie chcieliśmy łamać protokołu (..) Najwyraźniej zmieniła się fizycznie, odkąd ją ostatnio widzieliśmy, ale jeśli chodzi o osobowość i charakter, to wcale się nie zmieniła. To było dla nas bardzo emocjonujące spotkanie - powiedziała Denise.

Księżna KateKsiężna Kate eastnews

Jak się okazało, po spotkaniu księżna Kate wsiadła do samochodu, w którym czekał na nią mąż. Opowiedziała Williamowi o dawnych nauczycielach, który na te słowa uśmiechnął się i pomachał w ich stronę. Najwyraźniej dla książęcej pary również był to bardzo emocjonujący dzień.

BO

Więcej o:
Komentarze (6)
Księżna Kate spotkała się z dawnymi nauczycielami. "Nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać". Ci zdradzili, jaką była uczennicą
Zaloguj się
 • elak2013

  Oceniono 4 razy 4

  Wyspiarze kochają Williama i Kate a oni doskonale odgrywają swoje role. Willaim wydaje się być totalnym nudziarzem a Kate jest wielką tradycjonalistką. W sumie nudni, przewidywalni ludzie bez charyzmy...

 • Szymon Głowacki

  Oceniono 4 razy 2

  Nauczyciele dostali rządowy komunikat, że "absolwentka" się z nimi spotka, więc mają czekać i się radować. I przypominać sobie, jakie oceny jej stawiali. Byli w szoku, no ale czego nie zrobisz dla Ojczyzny...

 • lasalu

  Oceniono 3 razy 1

  Przecież wiadomo, że była paskudna, parszywa i wścibska, ale to nie przechodzi przez protokół Jej Królewskiej Mości.

 • gienia2

  Oceniono 2 razy 0

  Zdradzili, jaką była uczennicą
  Uczniowie - zdrajcy !
  Ale czy ktoś prześle lub wskaże miejsce gdzie jest choć jedna fotografia nieuśmiechniętej
  księźnej ? Czy cenzura jest nprawdę taka szczelna ?

 • ireneusz50a

  0

  życie jest podłe, często błazen jest mądrzejszy od króla.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX