BAFTA 2020. Joaquin Phoenix przywitał się z księciem Williamem. Wykonał niezręczny gest, który jest niezgodny z królewskim protokołem

Nie da się ukryć, że najbardziej wyczekiwanymi gośćmi na tegorocznej gali BAFTA byli księżna Kate i książę William. Nawet największe gwiazdy bardzo chciały poznać królewską parę. Jedną z tych osób był aktor, Joaquin Phoenix.

Tak duże wydarzenia, jak gala wręczenia nagród BAFTA, są idealną okazją, aby gwiazdy mogły w krótkich przemowach zwrócić się do ludzi, którzy oglądają ich na całym świecie. Podobnie było i tym razem. Aktor Joaquin Phoenix i książę William opowiedzieli o nadzwyczajnie "białych i męskich" nagrodach. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Jednak to, co wydarzyło się po przemówieniach, na pewno zapadnie w pamięć Phoenixowi na zawsze.

BAFTA 2020. Niezręczna sytuacja między księciem Williamem a Joaquinem Phoenixem

Jak podaje "Daily Mail", po zakończeniu oficjalnej części gali, 45-latek postanowił przywitać się z księciem Williamem. Phoenix bardzo chciał przestrzec królewskiego protokołu, jednak nie do końca zrobił to, co należy. Aktor podszedł do Williama i niezręcznie przyklęknął, mówiąc "miło cię poznać".

Królewski protokół nakazuje, aby mężczyźni tylko lekko się skłonili. Jednak książę William nie przejął się tym gestem i przyznał się, że jest wielkim fanem filmu "Joker", w którym Phoenix zagrał główną rolę.

Absolutnie kocham "Jokera". To było wspaniałe - miał powiedzieć.

APTOPIX Britain Bafta Film Awards 2020 Awards RoomAPTOPIX Britain Bafta Film Awards 2020 Awards Room Agencja Gazeta

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bradley Cooper i Irina Shayk na jednej imprezie pierwszy raz od rozstania. Wymowne spojrzenia

Myślicie, że zachowanie aktora rozbawiło Williama?

KB

Więcej o:
Komentarze (15)
BAFTA 2020. Joaquin Phoenix przywitał się z księciem Williamem. Wykonał niezręczny gest, który jest niezgodny z królewskim protokołem
Zaloguj się
 • pamejudd

  Oceniono 19 razy 17

  Jedna z tych osób to nieprzeciętny człowiek, który swoją pozycję osiągnął pracą i talentem. Druga to zwykły chłopek-roztropek, który miał dużo szczęścia.

 • art_102

  Oceniono 14 razy 14

  Raczej sobie zakpił z potrzeby kłaniania sie w pas komukolwiek w XXI wieku.

 • li_lah

  Oceniono 10 razy 10

  bzdury, daily mail chce ośmieszyć Phoenixa tymczasem facet prosto z mostu powiedzial co myśli i to ich boli.

 • amused

  Oceniono 7 razy 7

  Królewskie protokoły niech zostawią dla Pani Eli. Zwykli śmiertelnicy, poza pałacem, nie muszą stosować się do tych obyczajów rodem z XIV w.

 • mniklasp

  Oceniono 7 razy 7

  hahahahaha, Phoeinx po prostu jak Joker zakpil z royalty i tego calego krolestwa . On jest ponad to , i nie ma co sie dziwic poniewaz cala ludzkosc nie bierze powaznie krolowej i monarchii. To bylo dobre 500 lat temu

 • norbertrabarbar

  Oceniono 3 razy 3

  Nie wiem czy byłbym w stanie przed kimś przyklęknąć... co to k* jest? Feudalizm?

 • pe_ro

  Oceniono 1 raz 1

  "...Wykonał niezręczny gest, który jest niezgodny z królewskim protokołem...". Naprawdę? XXI wiek i królewski protokół? Całowanie w rękę księdza i lizanie królewskiej d... ? Szacunek wymuszany protokołem za fakt urodzenia lub przynależności do jakiejś rodziny? Jeżeli uważacie, że tak być powinno to znaczy, że wpojono w was poczucie niższości.

 • stagrz20

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wszyscy muszą się umieć bawić w królestwo.

 • vito3

  Oceniono 3 razy 1

  ciekawe czy jego wujaszek przestrzegal protokolu na swoich lajdactwach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX