BAFTA 2020. Joaquin Phoenix przywitał się z księciem Williamem. Wykonał niezręczny gest, który jest niezgodny z królewskim protokołem

Nie da się ukryć, że najbardziej wyczekiwanymi gośćmi na tegorocznej gali BAFTA byli księżna Kate i książę William. Nawet największe gwiazdy bardzo chciały poznać królewską parę. Jedną z tych osób był aktor, Joaquin Phoenix.

Tak duże wydarzenia, jak gala wręczenia nagród BAFTA, są idealną okazją, aby gwiazdy mogły w krótkich przemowach zwrócić się do ludzi, którzy oglądają ich na całym świecie. Podobnie było i tym razem. Aktor Joaquin Phoenix i książę William opowiedzieli o nadzwyczajnie "białych i męskich" nagrodach. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Jednak to, co wydarzyło się po przemówieniach, na pewno zapadnie w pamięć Phoenixowi na zawsze.

BAFTA 2020. Niezręczna sytuacja między księciem Williamem a Joaquinem Phoenixem

Jak podaje "Daily Mail", po zakończeniu oficjalnej części gali, 45-latek postanowił przywitać się z księciem Williamem. Phoenix bardzo chciał przestrzec królewskiego protokołu, jednak nie do końca zrobił to, co należy. Aktor podszedł do Williama i niezręcznie przyklęknął, mówiąc "miło cię poznać".

Królewski protokół nakazuje, aby mężczyźni tylko lekko się skłonili. Jednak książę William nie przejął się tym gestem i przyznał się, że jest wielkim fanem filmu "Joker", w którym Phoenix zagrał główną rolę.

Absolutnie kocham "Jokera". To było wspaniałe - miał powiedzieć.

APTOPIX Britain Bafta Film Awards 2020 Awards RoomAPTOPIX Britain Bafta Film Awards 2020 Awards Room Agencja Wyborcza.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bradley Cooper i Irina Shayk na jednej imprezie pierwszy raz od rozstania. Wymowne spojrzenia

Myślicie, że zachowanie aktora rozbawiło Williama?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.