Księżna Kate znowu postawiła na ubrania z sieciówek. Wiemy, gdzie można je kupić

Księżna Kate i książę William przebywają w Walii Południowej. Na zwiedzanie stacji łodzi ratunkowych księżna założyła ubrania z popularnych sieciówek.

Brytyjskie media po megxicie ponownie skupiły się na księżnej Kate. Teraz ona jest "tą dobrą" i świetnie spełnia się w tej roli. Jej stylizacje są inspiracją dla fanek rodziny królewskiej. Kate nie ma problemów z kupowaniem ubrań w popularnych sieciówkach, ale równie często można ją zobaczyć w rzeczach od projektantów. Ostatnio pojawiła się w zestawie od Dolce&Gabbana, o czym pisaliśmy TUTAJ. Tym razem żona księcia Williama kolejny raz pojawiła się publicznie w ubraniach zakupionych w popularnych sieciówkach.

Książę i księżna Cambridge przyjmują afrykańskich przywódców w pałacu Buckingham

Księżna Kate w ubraniach z sieciówki

Księżna Kate i książę William przebywają w Mumbles w Południowej Walii. Para zwiedziła najpierw port, gdzie znajduje się stacja łodzi ratunkowych. Później udała się do lodziarni, gdzie spotkała się z rodzicami, opiekunami i dziećmi, którzy zamieszkują w Mumbles. Kate i William skosztowali lodów i porozmawiali z mieszkańcami. 

Aby uchronić się przed morskim wiatrem, księżna założyła długi granatowy płaszcz marki Hobbs, który można aktualnie nabyć za 259 funtów, czyli ponad 1300 złotych. Dodatkowo miała na sobie czerwoną sukienkę z długimi rękawami o długości midi. Portal Dayli Mail podejrzewa, że kreacja pochodzi z Zary. Kate dość często pojawia się w ubraniach z tego sklepu.

Do stylizacji księżna dobrała kozaki za kolano na obcasie i czerwoną apaszkę w serduszka. Miała upięte włosy, a makijaż podkreślał jej oczy. 

Jak Wam się podoba stylizacja księżnej Kate?

DK

Więcej o: