Elegancki Grzegorz Krychowiak na otwarciu nowego salonu mody w Poznaniu. Jego fryzura to prawdziwy hit. "Krycha, robi wrażenie!"

Grzegorz Krychowiak słynie nie tylko z zamiłowania do piłki nożnej. Mężczyzna nie ukrywa swojego romansu z modą, szczególnie włoską, która kojarzy mu się z luksusem i elegancją. W swoich stylizacjach stawia na klasę i szyk. Estetycznym zmysłem wykazał się podczas tworzenia nowej marki odzieżowej, która do tej pory zajmowała się projektowaniem i szyciem garniturów wyłącznie dla panów. Otwarcie nowego butiku w Poznaniu było pretekstem do tego, by przedstawić klientom wizję mody Krychowiaka w wersji damskiej. Piłkarzowi jak zawsze towarzyszyła piękna żona, a Grzegorz zaskoczył fanów swoją fryzurą!

Grzegorz Krychowiak otworzył nowy butik w Poznaniu. To jedna z oznak, że stworzona przez sportowca marka "Balamonte", prężnie się rozwija. Do tej pory klienci mogli odwiedzać salon mody męskiej Krychowiaka jedynie w Warszawie. Mężczyzna zdecydował się na stopniowe rozprzestrzenianie włoskiego stylu na całą Polskę. Swoją ekspansję w świecie mody rozpoczął od Poznania. To tam pojawił się wraz ze swoją ukochaną żoną, aby zaprosić gości do luksusowego atelier. 

Pamiętacie, jak Marina wyśmiewała instagramową aktywność Krychowiaka?

Zobacz wideo

Grzegorz Krychowiak "w kucyku"

Piłkarz w mediach społecznościowych chwali się nie tylko osiągnięciami sportowymi i uczuciem do pięknej Celii, ale również stylizacjami i "nowym dzieckiem" - marką, którą stworzył ze względu na coraz większe potrzeby mężczyzn w sferze mody. 

Na oficjalne otwarcie poznańskiego butiku przybył z Celią Krychowiak, która miała na sobie premierową stylizację marki "Balamonte" w wersji damskiej. To prawdziwa nowina dla fanów garniturów, które wyszły spod rąk krawców, zatrudnionych przez światowego sportowca. Założyciel marki przewiduje, że w następnej kolekcji również panie będą mogły dla siebie znaleźć elegancki i idealnie skrojony kostium. 

 

Wystrój nowego salonu mody w Poznaniu wyróżnia się prawdziwym luksusem. Na Instagramie nie zabrakło słów zachwytu i miłych komentarzy. Niektórzy jednak sceptycznie podchodzą do stworzonej przez sportowca marki. Zarzucają Grzegorzowi, że ceny garniturów są z pewnością ekstremalnie wysokie. 

Teraz niech pan powie, od jakich cen można cokolwiek kupić, bo pewnie to tylko dla bogaczy. Pozdrawiam miliarderów - napisał jeden z internautów. 

Na otwarciu butiku nie mogło zabraknąć głównego zainteresowanego, czyli samego Krychowiaka. Piłkarz na tę uroczystość założył szykowny ciemny garnitur i spiął swoje długie włosy. "Kucyk" Grzegorza dodawał mu uroku. Też tak sądzicie? 

BWO